Fanka krytykuje Kubę Wojewódzkiego: "Ta chudość przeraża". Dziennikarz ostro jej odpowiedział

Zuzanna Morska 15.01.2020
Kuba Wojewódzki
Fotografia: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Najnowsze zdjęcie dziennikarza nie wszystkim przypadło do gustu. Jedna z fanek wprost mu to napisała. Zobaczcie, jak odpowiedział.

Kuba Wojewódzki podróżuje obecnie po Karaibach. Dziennikarz w ten sposób zakończył stary rok i rozpoczął nowy. Na jego instagramowym profilu pojawiają się co i rusz nowe zdjęcia z egzotycznej wyprawy.

Większość fotografii spotyka się z zachwytem jego fanów. Jednak ostatnia wywołała małe zamieszanie. Fanka zwróciła Kubie uwagę na jeden szczegół. A ten odpowiedział w swoim stylu.

Fanka krytykuje Kubę Wojewódzkiego

Instgaramowe konto Kuby śledzi ponad 1 milion osób! Wiadomo, że wśród nich zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zawsze będzie pozytywnie reagował na nowe posty dziennikarza. Jednak taka osoba powinna liczyć się z tym, że jeśli już zostawi negatywny komentarz pod jego zdjęciem, może otrzymać złośliwą odpowiedź.

Ostatnio Wojewódzki zamieścił w sieci fotkę, na której pozuje z poznanym na wycieczce mężczyzną. Obaj pozują w szortach i sportowych bluzkach.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych opinii na temat zdjęcia. Nie zabrakło jednak też kąśliwych uwag.

Weź chłopie nabierz ciała trochę, bo ta "chudość" przeraża... - napisała jedna z internautek.

Na odpowiedź Kuby nie trzeba było długo czekać.

Tak zwykle piszą kobiety z nadwagą... - napisał.

Uważacie, że przesadził?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów