Fanka komentuje zdjęcie Gessler: Za dużo botoksu Madzia. Restauratorka odpowiedziała w swoim stylu

Emilia Klima 23.06.2017
Magda Gessler
Fotografia: Instagram.com/Magda Gessler

z Magdą Gessler lepiej nie zadzierać. 

Magda Gessler ma jeden z najpopularniejszych profili na Facebooku wśród polskich gwiazd (ponad milion obserwujących). Nie dzieje się tak bez przyczyny. Bezpośredniość, bezkompromisowość i cięty język, za który pokochali ją widzowie "Kuchennych Rewolucji", przenosi też do swoich postów na tym portalu społecznościowym, a czasem i do dyskusji  z internautami w komentarzach pod wpisami, w które się wdaje.

O tym, że z Magdą Gessler lepiej nie zadzierać, przekonała się tym razem internautka, "śledząca" jej poczynania na Instagramie. Wymiana zdań zaszła pod z pozoru niewinnym zdjęciem, na którym restauratorka przesyła fanom tradycyjną porcję "besos" (całusów). Jedna z internautek zarzuciła Gessler, że przesadziła z botoksem. Konkretnie chodziło jej o "powiększone usta" gwiazdy.

Uwielbiam, ale Madzia, za dużo botoksu na ustach. Każdego pouczasz, a siebie widzisz teraz, katastrofa - napisała internautka. 

Magda Gessler odpowiada

Nie jesteśmy pewni, w którym miejscu internautka dopatrzyła się ingerencji chirurgicznych - my tu widzimy tylko dobrą pomadkę do ust. To samo chciała przekazać Gessler, która postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę. Zrobiła to w swoim, odrobinę mniej dyplomatycznym, stylu ;-)

Spadaj... Lepiej nie powtarzaj... stado baranów. Spójrz na te i na te pomalowane na różowo (na wcześniejszych zdjęciu - przyp. red.). Sztuka makijażu - napisała.

Magda Gessler komentuje wpis fanki
Fotografia: Instagram.com/Magda Gessler

Na tym dyskusja się zakończyła. Myślicie, że Gessler miała prawo się zirytować, czy odpowiedziała trochę za ostro? ;-)

f57864385b6bc34adbf3bf201d81d8e1,780,0,0,0
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów