Fanka do Rozenek: Radosław jest brzydki. „Perfekcyjna” ostro odpowiada

Anna Respondek 31.08.2017
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Na Instagramie Rozenek kolejna dyskusja. Jak zareagowała celebrytka?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają ostatnio bardzo gorący okres. Przygotowania do ich tajnego projektu idą pełną parą, dlatego właśnie para jest w ciągłych rozjazdach, z których przeżyciami dzieli się ze swoimi fanami. 

27 sierpnia prenterka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które prezentuje ją i Radosława po ciężkim dniu pracy. Okazało się, że nawet tak neutralna fotografia może wywołać wśród fanów dyskusję. O co poszło tym razem?

Kiedy mówili, że będzie ciężko... Nie kłamali - napisała. 

Fani komentują zdjęcie Rozenek

Fani od razu po opublikowaniu zdjęcia zaczęli je komentować, w większości żałując pary. Część z internautów zauważyła, że celebryci wyglądają na zmęczonych, do czego przyznała się sama Rozenek, która pod zdjęciem zamieściła hasztag mówiący o tym, że wyglądają jak "kupa". 

Jednak największe poruszanie wywołał komentarz, w którym jedna z "fanek" nazwała Radosława brzydkim. Jej wypowiedź została usunięta, ponieważ miłośnicy Majdnów postanowili ich obronić. 

Pani Małgosia w każdej odsłonie piękna, a Radosław jest przystojnym mężczyzną. A wiadomo - do zdjęcia nie zawsze trzeba wyglądać nienagannie! Każdy ma prawo być zmęczony, niewyspany.

Niech pani popatrzy najpierw na swoje "stylizacje" a dopiero później, po wyciągnięciu wniosków, nazywa kogoś bestią.

Z tego, co wiem to najpierw charakter i rozumienie się nawzajem, a potem wygląd. W sumie, jak dwie osoby się kochają, to nie wiem, czy wygląd ma jakieś bardzo wielkie znaczenie - komentowali.

W dyskusję włączyła się sama Rozenek, która "serdecznie" pozdrowiła użytkowniczkę i życzyła jej "miłego dnia". 

Radzio pozdrawia ciebie i twojego pięknego małżonka. Ja nie lubię czytać twoich komentarzy. Chyba nie pomyślałaś. Miłego Dnia - odpowiedziała.

A Wy, co o tym myślicie? Miała prawo tak napisać? 

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów