Fanka do Rosati: "Z własnej winy jesteś samotna". Jest odpowiedź gwiazdy!

Hanna Skowron 06.11.2018
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram.com/weronikarosati

Kto ma rację?

Niedawno Weronika Rosati udzieliła intymnego wywiadu dla Gala.pl, w którym zdradziła m.in. szczegóły rozstania z Robertem Śmigielskim. Na nagraniu widać było, że ta szczera rozmowa kosztuje ją wiele nerwów. Niestety nie wszyscy internauci byli dla niej łaskawi. Takiej reakcji Weronika się nie spodziewała.

Zobacz także

Internauci krytykują Weronikę Rosati

Najnowszy wywiad z Weroniką Rosati wywołał ogromne emocje w sieci. Aktorka otwarcie wyznała, że wciąż nie pozbierała się po burzliwym rozstaniu z ojcem jej córki Elizabeth. Gwiazda nie chciała, aby dziecko wychowywało się w niepełnej rodzinie, ale w zaistniałej sytuacji nie potrafiła postąpić inaczej. Decyzja o odejściu od Śmigalskiego była dla niej bolesnym przeżyciem.

Jedna z internautek w komentarzach pod postem stwierdziła, że to Rosati jest winna rozpadu związku ze Śmigielskim:

Przepraszam za mój komentarz, ale z własnej winy jesteś samotną matką. Jeździłaś wiecznie LA - Polska i tak w kółko, a mężczyzna potrzebuje kobiety - czytamy w komentarzach pod wideo.

Weronika natychmiast odpowiedziała na atak:

Zadałaś sobie może pytanie, czemu wciąż wyjeżdżałam? - napisała.

Kolejne obserwatorki wzięły Weronikę w obronę.

Czasami to, co wydaje się być najtrudniejszym wyborem często jest najlepszym. Żyjąc w obciążającym, złym związku boimy się go zakończyć, ale później oddychamy z ulgą, jeszcze trochę i Pani będzie oddychać, wiem co mówię - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z tą opinią?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy zarabiają na mediach społecznościowych. W jaki sposób? Ile? Przygotowaliśmy dla was zestawienie tych osób, które radzą sobie na Instagramie najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów