Fanka do żony Szczęsnego: Weź się w końcu za robotę. Piosenkarka odpowiada ostro i sarkastycznie

Anna Respondek 28.07.2017
Marina Łuczeno-Szczęsna
Fotografia: Instagram/marina_official

Złośliwe komentarze na profilu Mariny to żadna nowość. Jednak ostatnia uwaga "fanki" rozgrzała piosenkarkę do czerwoności.

Marina Łuczenko-Szczęsna od 2016 roku jest żoną Wojciecha Szczęsnego, bramkarza reprezentacji Polski. W świecie show-biznesu zaistniała w 2008 roku, kiedy to wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" przedstawiana jako piosenkarka z Ukrainy, która próbuje podbić Polski rynek muzyczny. W 2011 roku Marina po raz pierwszy i ostatni wypuściła płytę, zagrała także w serialu "39 i pół". W ostatnich latach można była usłyszeć jeszcze cztery single w wykonaniu celebrytki, ostatni w 2016 roku. 

Odkąd Marina wyszła za mąż, jej życie budzi wielkie zainteresowanie i nie mniejsze kontrowersje. W piątek na Instagramie gwiazdy doszło do małej scysji między jedną z komentujących a piosenkarką. 

Może w końcu wzięłabyś się za robotę, bo ma wrażenie, że ty nic nie robisz - napisała dziewczyna.

Fanka komentuje post Mariny
Fotografia: Instagram/marina_official

Marina nie pozostała jej dłużna. Wygląda na to, że dokładnie przyjrzała się profilowi kobiety i dopiero zdecydowała się odpowiedzieć. Czyżby komentarz trafił w czuły punkt piosenkarki?

Patrząc na Twoje zdjęcia, na Twoim profilu z dzióbkiem, odniosłam podobne wrażenie. Skup się na dzióbku, dobrze Ci wychodzi - napisała Marina

Komentarz Mariny do fanki
Fotografia: Instagram/marina_official

Jak myślicie kto ma rację? Czy piosenkarka nie przesadziła?

giphy-tumblr (1)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów