Mąż Chodakowskiej zachwyca się jej ciałem. Fanka: "Osiągnięciem byłoby mieć taki ABS po urodzeniu dziecka"

Zuzanna Morska 02.08.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Lefteris Kavoukis opublikował zdjęcie z umięśnioną Ewą Chodakowską, które opatrzył podpisem: "Wow". Nie wszyscy wpadli w taki zachwyt jak on.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. Gwiazda inspiruje tysiące Polek, które dzięki niej zmieniły styl życia na zdrowy - zaczęły ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Sama trenerka może pochwalić się wyrzeźbioną i umięśnioną figurą.

Chodakowska często trenuje ze swoim mężem, który także profesjonalnie się tym zajmuje. Ostatnio Lefteris zamieścił w sieci zdjęcie, na którym pochwalił się pięknym brzuchem Ewy - uwagę zwracają mięśnie, napięta skóra i zero tkanki tłuszczowej.

Jednak nie wszystkim spodobała się ta fotografia. Zobaczcie, co napisała jedna z fanek.

Fanka atakuje Ewę Chodakowską i jej męża

Lefteris zamieścił na Instagramie zdjęcie z Ewą. Zakochani często to robią, komplementując się nawzajem i podkreślając, jak głębokie uczucie ich łączy. Jednak z fanek zamieściła pod fotografią wyrzeźbionego brzucha Ewy wymowny komentarz.

Osiągnięciem byłoby mieć taki ABS po urodzeniu dziecka - napisała kobieta.

Trenerka nie pozostała dłużna internautce. Od razu odpowiedziała na ten "zarzut".

A to mało jest kobiet po urodzeniu dzieci z brzuchem lepszym ode mnie? - skomentowała.

To nie pierwszy raz, kiedy trenerka musi odpowiadać na zaczepki, dotyczące tego, że nie ma dzieci. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że na wszystko przyjdzie czas i zdecyduje się na taki krok w swoim czasie.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów