Siwiec poddała się operacji plastycznej? Fani: "Co z tym noskiem..."

Zuzanna Morska 27.06.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: TRICOLORS/East News

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, które wywołało burzę. Zobaczcie, o co posądzają ją obserwatorzy.

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Fotoreporterzy przyłapali ją na trybunach podczas jednego z meczów Euro 2012. Wówczas jej kariera nabrała rozpędu.

Modelka prowadzi konto na Instagramie i z dnia na dzień przybywa jej obserwatorów. Większość jej zdjęć spotyka się z pozytywnymi opiniami. Jednak ostatnie wywołało burzę.

Fani twierdzą, że Siwiec poddała się operacji nosa

Siwiec na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Nic dziwnego - modelka od czasów Euro 2012 wzięła udział w wielu kampaniach i reklamach. Gwiazda chętnie też dzieli się na Instagramie migawkami z życia prywatnego.

35-latka pokazuje tutaj swoje stylizacje, wystrój domu, ulubione kosmetyki, ale też dzieli się tym, jak spędza czas z najbliższymi - np. z córeczką Mią.

Ostatnie zdjęcie Natalii szczególnie zainteresowało fanów. Fotografia przedstawia zbliżenie na twarz Siwiec. I właśnie tu fani dopatrzyli się... ingerencji chirurga. Twierdzą, że jej nos wygląda inaczej niż dotychczas i nie jest to kwestia makijażu.

To taki mocny retusz czy nos jest po operacji?

Co z tym noskiem? - pytają w komentarzach.

Modelka jeszcze nie odniosła się do tych pytań.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów