Fani poruszeni zdjęciem Siwiec z wakacji. Jedni pytają o retusz, inni o anoreksję. "Tak szczupła nigdy nie byłaś"

Emilia Klima 29.01.2018
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram.com/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec znów budzi kontrowersje przez zdjęcie, które pokazała na swoim Instagramie. 

Figura Natalii Siwiec od zawsze była tematem wielu opinii i spekulacji fanów. Od kilku miesięcy śledzący jej profil na Instagramie przyglądają się jej z jeszcze wiekszą uwagą. Wszystko za sprawą ciąży. Część fanów podważała nawet fakt, że modelka faktycznie w niej była. Plotki o wynajęciu surogatki pojawiły się stąd, że modelka znacznie ograniczyła wówczas swoją aktywność w mediach społecznościowych, a na zdjęciach, które zdecydowała się pokazać, z trudem można było się dopatrzeć rosnącego brzucha. 

Zobacz także: Siwiec pozuje z córką, a w komentarzach burza. "Ona jest za mała". Celebrytka odpowiada

Siwiec niejednokrotnie dementowała plotki o surogatce, ale fani nie dają za wygraną. Ich teorię wspiera fakt, że modelka w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży. Na najnowszych zdjęciach wydaje się nawet szczuplejsza niż przed ciążą. Siwiec przebywa aktualnie na rodzinnych wakacjach w Cancun - meksykańskim resorcie położonym nad Morzem Karaibskim. Na jej Instagram trafiło sporo zdjęć w bikini, ale to inna fotografia wywołała największe poruszenie wśród fanów.

Natalia Siwiec retuszuje zdjęcia?

Fotografia, na której celebrytka rozkoszuje się posiłkiem, stała się powodem gorącej dyskusji fanów. Część z nich z niepokojem komentowała wyjątkowo szczupłą sylwetkę modelki, pojawiały się nawet sugestie, że to już początku zaburzeń odżywiania.

Nie chudnij więcej. 

Taka szczupła nigdy nie byłaś.

Niezbyt zdrowo wyglądasz.

Zawsze uważałam, że jesteś piękną kobietą, ale kurcze to zdjęcie... Strasznie chude nogi i ręce, a duża głowa, jak typowy obraz anoreksji. Mam nadzieję że to tylko kwestia zdjęcia i że wszystko w porządku - pisały fanki. 

Jeszcze inni zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda nie skorzystała z pomocy programu graficznego. 

Chyba ktoś kombinował przy zdjęciu.

Retusz lewej strony zdjęcia. Po co? Brak słów.

Niepotrzebny pani Natalio taki retusz. Twarz jak po poważnej operacji i jedna ręka jak połowa drugiej - pisali internauci.

Byli tez i tacy, którzy w zdjęciu nie dopatrzyli się niczego nadzwyczajnego i apelowali, żeby Siwiec po prostu "dać spokój".

A może się dobrze czuje w swoim ciele i nie będzie słuchać opinii pan z internetu - podsumowała dyskusję jedna z internautek. 

A co Wy myślicie o całym zamieszaniu?

Zobacz także: Natalia Siwiec reklamuje buty nago. Fanka: Niesmaczne. Modelka odpowiedziała

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów