Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z ukochanym. Szokujące komentarze: "Nie ufaj temu głupcowi"

Hanna Skowron 04.04.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/arod

Od dawna pojawiają się spekulacje, że narzeczony Jennifer Lopez ją zdradził. Fani nie mają, co do tego wątpliwości!

Jennifer Lopez w marcu tego roku zaręczyła się z amerykańskim baseballistą Alexem Rodriguezem. Para wychowuje razem czwórkę dzieci i wygląda na bardzo zakochaną. Gwiazdy nie szczędzą sobie czułości, dużo razem podróżują i angażują się we wspólne projekty.

I choć wiele osób bardzo kibicuje tej dwójce, są też tacy, którzy ostrzegają JLo przed ukochanym. Już dawno pojawiały się plotki, że nie jest on wierny.

Fani ostrzegają Jennifer Lopez przed ukochanym

Krótko po zaręczynach Jennifer i Alexa, które odbyły się na początku marca tego roku, pojawiły się pierwsze informacje, że w Rodriguez zdradzał wokalistkę. Baseballista był oskarżany przez kumpla z drużyny o to, że ten sypia z jego byłą żoną, a następnie modelka "Playboya" ujawniła, że Rodriguez rzucał jej niewybredne propozycje.

Jennifer jednak postanowiła nie komentować sprawy, a jej kolejne zdjęcia świadczą jedynie o tym, że wciąż jest bardzo szczęśliwa i zakochana. Artystka pochwaliła się niedawno nowym zdjęciem z ukochanym, na którym dają sobie buziaka na boisku.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele ostrzegawczych komentarzy fanów.

Nie ufaj temu głupcowi, proszę!

Nigdy nie ufaj osobie, która całuje z otwartymi oczami

Dlaczego kobiety zawsze kochają mocniej niż mężczyźni...

Uważacie, że Lopez powinna wziąć sobie komentarze fanów do serca?

Gwiazdy nie tylko dzielą się na Instagramie swoim życiem prywatnym, ale też nieźle na nim zarabiają. Zobaczcie, które z nich radzą sobie tutaj najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów