Fani o dziecku Wendzikowskiej "wygląda na niedorozwinięte". Dziennikarka skomentowała!

Julita Buczek 30.05.2019
anna wendzikowska o swojej córce
Fotografia: Instagram @aniawendzikowska

Wendzikowska opowiedziała niedawno, że z powodu udostępnionych zdjęć córki zalała ją fala krytyki.

Anna Wendzikowska w wielu wywiadach opowiadała o tym, że nie zamierza ukrywać córki z powodu jej choroby. Jak każda młoda mama dzieli się uroczymi zdjęciami swojej córeczki. Niedawno przyznała we wzruszającym wywiadzie, że nie wszystkim podobają się zdjęcia, które udostępnia w social mediach.

Wendzikowska o krzywdzącym hejcie

Anna zdradziła niedawno w wywiadzie dla "Gali", że spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów. Kiedy publikowała w sieci zdjęcia ze swoją córką, internauci pisali bardzo krzywdzące komentarze!

Dostawałam bardzo dużo komentarzy, czy moje dziecko jest opóźnione umysłowo, że wygląda na niedorozwinięte - powiedziała Ania.

Gwiazda tak bardzo przejęła się negatywnymi komentarzami, że postanowiła na jakiś czas nie pokazywać zdjęć Kornelii. To niestety nie uspokoiło pseudofanów. W kolejnych komentarzach zarzucali jej, że chowa dziecko, ponieważ jest opóźnione. To właśnie takie stwierdzenia spowodowały, że dziennikarka uznała, że jest bezsilna wobec tego typu opinii i nie będzie chować dziecka. Zdjęcia małej Kornelii znowu zaczęły pojawiać się w social mediach Anny. Wendzikowska uznała, że nie ma się czego wstydzić, a wręcz jej fotografie mogą przyczynić się do czegoś dobrego. Odezwało się do niej bardzo dużo rodziców, których dzieci mają podobne problemy zdrowotne do Kornelii.

Zaczęło do mnie przychodzić bardzo dużo wiadomości i zapytań od rodziców, którzy mają podobny problem, których dzieci muszą od dziecka nosić okulary. Mamy mnie pytały o to, jak sobie radzić z tym że dziecko zdejmuje okulary, jak nauczyć dziecko noszenia okularów - opisywała w wywiadzie celebrytka. 

Co sądzicie o pokazywaniu zdjęć dzieci w sieci?

Zobacz także: Ojciec Britney Spears kontroluje jej Instagram? Gwiazda zabrała głos

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów