Wiemy, ile kosztują lody Magdy Gessler. Fani: "Szkoda, że takie drogie"

Zuzanna Morska 05.06.2019
Magda Gessler
Fotografia: instagram.com/magdagessler_official

Na początku czerwca restauratorka zaprezentowała wszystkim swój nowy biznes - autorskie lody. I choć wiele osób zainteresowało się pomysłem Magdy Gessler, szybko zaczęli narzekać na ceny.

Magda Gessler zdobyła sławę dzięki temu, że charyzmatycznie prowadzi program pt. "Kuchenne Rewolucje". Jednak hit TVN to niejedyne źródło dochodu gwiazdy. Gessler ma swoje własne restauracje, które cieszą się zainteresowaniem wielu klientów. W dodatku, co i rusz, inwestuje w nowe pomysły.

Najnowszy szczególnie przypadł do gustu jej fanom, ale jednocześnie bardzo szybko zaczęli go krytykować. Dlaczego? Poszło o cenę!

Fani narzekają na ceny lodów Magdy Gessler

Na początku czerwca Magda Gessler zaprezentowała fanom swój nowy biznes. Tym razem gwiazda postanowiła produkować lody. Na prezentacji marki Ice Queen mówiła: "Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody... Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii".

Okazuje się, że za lody Magdy Gessler trzeba sporo zapłacić. Jedna gałka kosztuje aż 9 zł.

Dziennikarze WP Gwiazdy postanowili zapytać klientów, co sądzą o nowym projekcie Gessler. Co usłyszeli?

W takiej cenie to każdy lód smakuje.

Szkoda, że takie drogie.

Bez szału.

Mieliście okazję ich spróbować?

Magda Gessler regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia i posty. Restauratorka może w ten sposób zarabiać! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów