Fani zaskoczeni wyglądem Natalii Siwiec. Pod zdjęciem pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy

Anna Respondek 05.10.2018
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official

Czy modelka faktycznie przesadziła?

Natalia Siwiec w polskim show-biznesie pojawiła się po Euro 2012. Modelka, której zdjęcia z trybun znalazły się na wielu polskich i zagranicznych portalach, od tamtego czasu wciąż korzysta ze swoich "5 minut", a jej popularność nie maleje. Siwiec aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie chwali się nie tylko kolejnymi projektami, ale także pokazuje życie prywatne. 

Fani zaskoczeni wyglądem Natalii Siwiec

Ostatnio modelka na portalu społecznościowym opublikowała zdjęcie, na którym promuje kurkuminę. Fanie nie zwrócili jednak uwagi na trzymany w rękach produkt. Ich uwaga w całości skupiła się na twarzy Siwiec i jej wargach. 

Natalia! Co się stało z Twoją twarzą? Bardzo sztucznie! Nie rób nic więcej z twarzą, nie zamieniaj się w sztucznego potwora. 

Omg. Co z twoją górną wargą? Straszna.

Straszne zdjęcie... Jak nie Ty - pisali.

Natalia Siwiec postanowiła odpowiedzieć internautom. Wygląda na to, że nieprzychylne komentarze mocno ją zirytowały. 

Ludziki czy wy naprawdę to piszecie ? Naprawdę nie ogarniacie, że jest coś takiego jak kąt, z którego jest robione zdjęcie, mina, światło i make up. To wszytko sprawia, że na zdjęciu wyglądamy różnie, a nie to, że przez noc się ostrzykujemy w innym kraju na szybko, czy robimy operację plastyczną i na drugi dzień wyglądamy sztucznie! Wystarczy pomyśleć - stwierdziła. 

Wy też uważacie, że na zdjęciu wygląda sztucznie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów