Lewa pokazała zdjęcie ze swojej kawiarni. Fan pisze: "Już tam nie wrócimy"

Hanna Skowron 23.03.2019
Ania Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka pochwaliła się wizytą w jednej z założonych przez siebie kawiarni. Pod zdjęciem pojawiły się niepochlebne komentarze. Co takiego fani mają jej do zarzucenia?

Ania Lewandowska to nie tylko trenerka, sportsmenka i dietetyczka. Żona Roberta Lewandowskiego inspiruje tysiące Polek - pokazuje, jak zadbać o siebie, namawia do zmiany stylu życia na ten zdrowy, a w dodatku udowadnia, że można ciężką pracę połączyć z wychowywaniem małego dziecka.

W dodatku prowadzi ona nie tylko bloga, ale też stworzyła własną aplikację treningową, układa diety, ma swoją markę ubrań i dodatków, a ostatnio otworzyła też kawiarnie ze zdrowymi produktami!

Fan krytykuje Anię Lewandowską

Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie z jednej z wizyt w swojej kawiarni w Poznaniu. Pozuje na nim uśmiechnięta w otoczeniu produktów sygnowanych swoim imieniem. Fotografię opatrzyła podpisem: "Taka mała niespodzianka.. Przejazdem wpadłam do @healthy_store_by_ann w Poznaniu. Pychoty! SAME NOWOŚCI! ZAPRASZAM".

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, z których możemy wywnioskować, że fani trenerki czekali na otwarcie takich miejsc. Warto dodać, że kawiarnię Ani można znaleźć nie tylko w Poznaniu, ale też na warszawskim Wilanowie. 

Pojawiły się też głosy osób, którym nie spodobała się oferta Ani. I to z kilku powód.

Ania, byłem z żoną, zmieńcie rodzaj kawy i jej ilość ....bo za tę cenę tak mała kawa... hmm, jej koszt produkcji nie jest duży, a my już tam nie wrócimy... a i smak średni

Świetnie, że odwiedziła Pani punkt, w którym są sprzedawane produkty sygnowane Pani nazwiskiem. Mam nadzieje, że sprawdziła Pani jakość sprzedawanych tart jaglanych, gdyż ostatnio dziewczyny sprzedały mi starą wysuszoną i nieświeżą tartę.

Mieliście okazję spróbować produktów Ani? Uważacie, że są godne swojej ceny? 

Niektóre gwiazdy nie wyobrażają sobie dnia bez wrzucenia postów i zdjęć do mediów społecznościowych. I całkiem nieźle na tym zarabiają. Poznajcie gwiazdy, które najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów