Fani krytykują Rozenek za "pół kilo botoksu". Jej ostra odpowiedź tylko pogarsza sprawę. "Jak mała dziewczynka"

Anna Respondek 25.09.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Czy to aby na pewno odpowiedź na poziomie? 

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. To samo można powiedzieć o jej fanach i antyfanach, którzy komentują każde jej zdjęcie i post opublikowany na Instagramie. 

Pod fotografiami celebrytki niejednokrotnie dochodzi do kłótni między jej zwolennikami i przeciwnikami. Co jakiś czas, sama zainteresowana, również włączy się do słownych utarczek. Nie inaczej było tym razem. "Perfekcyjna" wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z idolami nastolatek, piosenkarzami z zespołu Bars and Melody. Niestety nie spodziewała się fali "hejtu", jaka na nią spanie. Internautki wytknęły jej sztuczny wygląd i zbytnie wykorzystywanie botoksu.

Kogo spotkałam dzisiaj w studiu "Dzień Dobry TVN"? - napisała. 

Fanki krytykują wygląd Rozenek

Jedna z internautek zapytała Małgorzatę, czym wypycha policzki. Inna stwierdziła, że ma na twarzy "pół kilo botoksu", którego używa, jak zwykłego kremu. Pod zdjęciem rozpętała się internetowa "burza". Wygląda jednak na to, że jeden z komentarzy wyjątkowo dotknął celebytkę, ponieważ postanowiła odpowiedzieć jego twórczyni. 

Jesteś dziwna. Nie masz smile eyes przez botoks - napisała "fanka".

Rozenek odpowiedziała krótko i na temat, choć nie jesteśmy pewni czy na odpowiednim poziomie. 

Jesteś głupia - stwierdziła prezenterka. 

Miłośnicy wyglądu Rozenek pochwalili swoją idolkę za krótką i treściwą odpowiedzieć. Fanka, do której była ona skierowana, nie dała się jednak zbić z tropu i odpowiedziała celebrytce. 

Wow! Ale mi pojechałaś! Na twoim poziomie mała dziewczynko - zripostowała. 

A Wy, co sądzicie o tej wymianie zdań?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów