Fani krytykują Mrozowską. "Co następne? Obiad z maścią na hemoroidy?"

Marianna Bereza 24.09.2019
Monika Mrozowska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Internauci zarzucili aktorce nieumiejętne lokowanie produktu.

Gwiazdy wykorzystują swoją popularność w mediach społecznościowych, aby promować nie tylko siebie, ale i produkty, które często dostają za darmo. Ostatnio do tego grona dołączyła Monika Mrozowska, aktorka kultowej "Rodziny zastępczej". Instagramowa reklama serialowej Majki nie spotkała się jednak ze zrozumieniem fanów. Co jej zarzucają?

Fani krytykują Mrozowską za nieumiejętne lokowanie produktu

Profil Mrozowskiej obserwuje 85 tys. osób - nic dziwnego, że firmy zabiegają o współpracę z celebrytką. Ostatnio Monika opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z opakowaniem kapsułek do zmywania w tle. Całość reklamy uzupełnia historia o wspólnych śniadaniach Mrozowskiej i jej koleżanek.

Parę dni temu, razem z kilkoma moimi koleżankami, doszłyśmy do wniosku, że... mamy ochotę raz w tygodniu spotykać się na wspólnych, domowych śniadaniach. Zaczęła Kasia od przepysznych naleśników i obłędnych omletów, a druga w kolejności, na następny tydzień zgłosiłam się ja. Krąży mi po głowie menu, chyba wiem już, co powinnam im przygotować do jedzenia (wiem, że muszę zrobić coś na słodko, bo dziewczyny są fankami słodkich śniadań, ale najlepiej bez cukru), ale... chciałabym też, żeby to była uczta dla wszystkich zmysłów. Tak, tak, Katarzyna podniosła poprzeczkę i ja mam zamiar też dołożyć wszelkich starań, żeby... było na bogato!!! Będzie dobra muza, w wazonie świeże kwiaty i błyszcząca #likeadiamond moja porcelanowa zastawa. Tylko ja pewnie nie będę błyszczeć jak Rihanna. Cóż zrobić - napisała na Instagramie.

"Product placement" nie spotkał się z aprobatą fanów. Internautów rozbawiło zdjęcie sugerujące, jakoby aktorka miała zamiar zjeść zawartość pudełka z detergentem. Fani stwierdzili, że Mrozowska wyglądałaby wiarygodniej, reklamując produkt przy zmywarce. Nie uwierzyli też w historię o przyjaciółkach.

Pod wpisem gwiazdy pojawiło się wiele krytycznych i ironicznych komentarzy.

Myślałam, że to reklama jakichś płatków śniadaniowych. A tu okazuje się, że jedząc śniadanie, trzymasz pod pachą kapsułki, żeby było szybciej pozmywać. Muszę wypróbować ten patent.

Jecie tabletki do zmywarki na śniadanie? Ach nie, to żałosna reklama.

Ach, to lokowanie produktu... Ale że jestem pani fanem od pierwszego odcinka „Rodziny zastępczej”, jestem w stanie wybaczyć.

Ależ historia z tymi śniadaniami. No doprawdy.

Co będzie następne? Obiad z maścią na hemoroidy?

Ostatnio fala krytyki spłynęła na Martę Wierzbicką, której dostało się od wielbicieli za reklamę czekolad ze "szczęśliwymi krowami" w tle.

Śledzicie Instagramy gwiazd?

Zobacz także: Monika Mrozowska już tak nie wygląda. Radykalnie zmieniła fryzurę

Są nie do poznania. Zobacz, jak gwiazdy wyglądają na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów