Fani Jake'a Gyllenhaala dostali wirtualny prezent. Przyjemność, która nigdy się nie kończy

Redakcja 07.12.2016
Jake Gyllenhall
Fotografia: East News

"Trwaj chwilo, trwaj" - myśleli zapewne twórcy projektu podczas oglądania filmów z Jakiem. 

Chciałbym móc wiedzieć, jak cię porzucić - powtarza Jake Gyllenhaal jako Jack Twist, kiedy przechadzamy się bezkresnym, wirtualnym korytarzem pełnym jego zdjęć.

To tekst, który powiedział do swojego kochanka Ennisa, granego przez Heatha Ledgera w kultowym filmie "Tajemnica Brokeback Mountain". Film, który choć nie był debiutem amerykańskiego aktora, umocnił jego pozycję w Hollywood, mimo że za rolę, która była początkiem jego wielkiej kariery uważa się rolę Donniego Darko z 2001 roku.

Gyllenhaal wystąpił do tej pory w około 30 filmach, a każda jego rola jest doskonała. Zachwycał w "Jarheadzie" z 2005 roku i we wspomnianej już "Tajemnicy Brokeback Mountain" z tego samego roku. Po niecałej dekadzie rolą w "Wolnym strzelcu" udowodnił, że jest jednym z najlepszych aktorów w Hollywood, a w 2016 zamknął sceptykom usta w filmie Toma Forda "Zwierzęta Nocy". Po piętnastu latach od rozpoczęcia kariery tempo Gyllenhaala cały czas przyspiesza, choć można odnieść wrażenie, że wciąż jest aktorem niedocenianym przez szeroką publiczność.

Na szczęście Jake ma wiernych fanów, którzy darzą go szczerym uwielbieniem. To dla nich powstał korytarz. Za projekt odpowiadają copywriterzy i doświadczeni twórcy filmów viralowych - Paul Feldmann i Zack Johnson. The Gyllenhall (po polsku można by powiedzieć Hol Gyllenhaala), jest genialny w swojej prostocie. Co najważniejsze, zdjęcia ulubionego aktora nigdy się nie kończą - chyba że skończy się cierpliwość oglądającego. Tylko czekać wersji Virtual Reality. 

Jake'a Gyllenhaala można "doświadczyć" pod linkiem Thegyllenhall.com

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów