Fakty z życia Doroty Szelągowskiej wyszły na jaw. Tego fani się nie spodziewali!

Hanna Skowron 26.04.2019
Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram/@dotindotin

Zaskakujące fakty z życia Doroty niedawno ujrzały światło dzienne. Fani nie kryją zdumienia. Jakie wykształcenie ma Dorota Szelągowska oraz gdzie się urodziła?

Dorota Szelągowska to dziennikarka, która słynie z poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. Kreatywność pozwoliła jej na realizację pomysłów, o których marzyła, będąc dzieckiem. Choć dziennikarka sprawia wrażenie duszy towarzystwa, o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Informacja, która pojawiła się w mediach, zaskoczyła fanów Szelągowskiej.

Fakty z życia Doroty Szelągowskiej

Córka pisarki, Katarzyny Grocholi, urodziła się w 1980 roku w Libii, a dokładnie w Trypolisie. Co z jej wykształceniem? Jak przyznała w rozmowie z portalem wp.pl, zaraz po maturze zaczęła studia na kierunku dziennikarstwo oraz stosowane nauki społeczne. Już jako nastolatka zdobywała pierwsze praktyki, a w 1998 roku zadebiutowała w telewizji.

Choć w duszy grało jej projektowanie, ze względu na matematykę nie podjęła się studiów na wydziale architektury. Tkwiąca w niej potrzeba tworzenia sprawiła, że nieco później Dorota Szelągowska zapisała się na kurs projektowania wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych. Nowe doświadczenie dało jej poczucie spełnienia, a sama dziennikarka zrozumiała, że wcale nie musi rezygnować z pasji.

Prowadziłam programy, pisałam scenariusze, produkowałam, reżyserowałam. Jednak tak naprawdę ciągle czułam, że to nie jest to i gdzieś tam ciągle te projektowanie było. Nagle okazało się, że moje dwie największe pasje i zawody, czyli dziennikarstwo i projektowanie wnętrz można połączyć – powiedziała w wywiadzie dla wp.pl.

Zobacz także: Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie partnera. Kim on jest?

Obecnie dziennikarka ma na swoim koncie pięć programów, a fani marzą po cichu o tym, aby Dorota pomogła im w urządzeniu własnego lokum. Lubicie programy Doroty?

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów