Ta aplikacja robi furorę wśród gwiazd! Pokazuje, jak będą wyglądały za kilkadziesiąt lat

Zuzanna Morska 17.07.2019
Gwiazdy za 30 lat
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

FaceApp bije rekordy popularności wśród gwiazd. Wszystko dlatego, że za sprawą aplikacji można zobaczyć, jak się będzie wyglądało za kilkadziesiąt!

Wydawać by się mogło, że świat, w którym żyjemy, goni za wieczną młodością. Na Instagramie nie brakuje zdjęć kobiet o gładkiej, zdrowej i rozświetlonej skórze. Znajdziemy tu także wiele fotografii zadbanych mężczyzn, którzy codziennie chodzą na siłownię.

Ale właśnie w takiej chwili pojawiła się też aplikacja, która wyeksponuje nasze niedoskonałości, jak żadna inna. Mowa o FaceApp. Aplikacji, która "postarzy" cię w sekundę!

FaceApp - aplikacja, która pokazuje, jak będziesz wyglądać za kilkadziesiąt lat

FaceApp w moment podbił serca miłośników aplikacji mobilnych. Wszystko dlatego, że to prosta aplikacja do przeróbki zdjęć. Dzięki niej możesz się odmłodzić albo dodać sobie lat. I to wiele lat.

Polskie gwiazdy są zachwycone możliwościami, jakie daje FaceApp. Wiele z nich postanowiło sprawdzić, jak będą wyglądały za kilkadziesiąt lat. Do zabawy dołączyły m.in. Sandra Kubicka i Maffashion ze swoimi ukochanymi.

Gwiazdy od razu podzieliły się efektami w mediach społecznościowych. Robią wrażenie, prawda?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów