Ewelina Lisowska pokazała się bez makijażu. "Mam ochotę być sobą"

Zuzanna Morska 21.11.2019
Ewelina Lisowska
Fotografia: instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z ważnym przesłaniem. Fani są zachwyceni!

Ewelina Lisowska to jedna z popularniejszych wokalistek w Polsce. Gwiazda ma wielu fanów, którzy uwielbiają jej muzyczną twórczość. W dodatku znana jest też z reklam i licznych programów telewizyjnych, w których brała udział.

Artystka chętnie udziela się też na Instagramie - obserwuje ją tutaj 250 tysięcy fanów. Zamieszcza tu zdjęcia, na których można zobaczyć m.in. jak spędza wolny czas. Jedną z ostatnich fotografii szczególnie zachwyciła fanów. Zobaczcie, dlaczego.

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie bez makijażu

Ewelina zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie, na którym pokazała się bez makijażu. I choć ostatnio coraz więcej gwiazd stawia na naturalność, nie wszystkie są na tyle odważne, żeby pochwalić się taką fotką w sieci.

Lisowska opatrzyła swoje zdjęcie ważnymi słowami.

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą, czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną - wyznała.

Fani są zachwyceni tym zdjęciem i postawą artystki.

Mało jest ludzi, którzy pokazują, kim są naprawdę. Dlatego wielki szacunek.

I właśnie za to cię kocham, szanuję, podziwiam.

I tak pięknie wyglądasz.

A jak wam się podoba Lisowska w tym wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów