Ewelina Lisowska nie przepada za Warszawą. Co jej przeszkadza w mieszkaniu w stolicy?

Ewelina Lisowska o życiu w Warszawie.
Fotografia: instagram.com @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska nie przepada za mieszkaniem w stolicy. Choć pojawiła się w Warszawie na czas kręcenia programu "Twoja twarz brzmi znajomo", już planuje przeprowadzkę.

Ewelina Lisowska chce wrócić w rodzinne strony. Życie w Warszawie jest marzeniem sporej części młodych osób i dużym udogodnieniem dla celebrytów - w końcu właśnie tutaj odbywa się najwięcej wydarzeń ze świata show-biznesu. Piosenkarka jednak nie przywykła do ciągłego przebywania w stolicy.

Dlaczego Ewelina Lisowska nie lubi mieszkać w Warszawie?

Ewelina Lisowska przeprowadziła się do Warszawy dwukrotnie - raz, gdy występowała w "Tańcu z gwiazdami" oraz drugi, gdy rozpoczęły się zdjęcia do programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarka nie ma zamiaru zostać jednak na dłużej w stolicy. W poniedziałek gwiazda wraz z partnerem Aleksandrem Ilczukiem pojawiła się na spektaklu "O co biega?". Tam zdradziła dziennikarzom portalu "Jastrząb Post", co jest przeszkadza w Warszawie.

Jak Kasia [Skrzynecka] mnie zapraszała na premierę, to nie wspominała, że to jest taka wielka feta. Więc śmignęłam sobie tutaj ukradkiem licząc, że nikt mnie nie zauważy. Nie byłam przygotowana na tego rodzaju wyjście (...) Mieszkam tutaj drugi raz. Przeprowadziłam się do Warszawy, kiedy występowałam w “Tańcu z Gwiazdami” na czas trwania programu. Stolica niczym mnie nie zaskoczyła i niczym mnie nie zachęca do dalszego mieszkania tutaj, więc na pewno po programie wrócę w swoje strony, na Dolny Śląsk - mówiła w rozmowie artystka.

Zapytana o to, czy nie chciałaby osiedlić się w Warszawie na dłużej, odpowiedziała dobitnie, że to na Dolnym Śląsku jest "jej serce i miejsce".

Zobacz także: Ewelina Lisowska podpisała zdjęcie z przeszłości słowem "pasztet". Przesadza?

Znasz odpowiedź na te pytania z "Milionerów"? Niektóre są naprawdę trudne.

Huber Urbański w programie "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Kontrowersyjne pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz na nie odpowiedź!

Huber Urbański w programie "Milionerzy"

1. Który ze szkolnych przyborów jest jednym z symboli wolnomularstwa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów