Ewelina Flinta była finalistką "Idola". 3 lata temu zniknęła z mediów. Teraz wraca odmieniona

Katarzyna Leszczyńska 07.02.2018
Ewelina Flinta w 2011 roku
Fotografia: EAST NEWS

Ewelina Flinta od 3 lat nie była obecna w mediach. Teraz powróciła na salony w odmienionym stylu.

Ewelina Flinta w mediach zasłynęła dzięki programowi „Idol”, w którym wystąpiła w 2002 roku. Wokalistka brała udział w pierwszej polskiej edycji legendarnego programu i zajęła wówczas drugie miejsce, przegrywając z Alicją Janosz. To jednak Flinta zyskała ogromną popularność i już rok później wydała album „Przeznaczenie”, a promujący go singiel „Żałuję” stał się hitem.

Zobacz także: Alicję Janosz poznaliśmy 15 lat temu w "Idolu". Jak teraz wygląda? Na Instagramie pokazuje męża i syna

Album „Przeznaczenie” w ciągu pół roku od premiery zyskał status złotej płyty. Ewelina Flinta stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Jej kariera jednak później nieco ucichła. Ostatni raz występowała w 2013 roku w ramach projektu muzycznego „Flinta&Palma&Fazi”, w którym brała udział razem z Adamem Palmą oraz Mariuszem Mielczarskim. Potem pojawiała się jeszcze na różnych imprezach showbiznesowych, jednak w 2015 na dobre zniknęła z mediów. Pamiętacie ją z "Idola"? Jeszcze tak wyglądała w 2002 roku:

Ewelina Flinta w "Idolu" 2002 rok
Fotografia: EAST NEWS

Teraz Ewelina Flinta powróciła na salony. Piosenkarka pokazała się podczas wernisażu VII edycji kalendarza artystycznego „Kobiece sprawy”. Flinta pozostała wierna swoim rudym włosom, skróciła je jednak i podkręciła końcówki. Tego wieczoru postawiła na kwiecistą kreację, do której dopasowała czarne botki na szerokim słupku i klasyczną ramoneskę. Wizerunek wykończyła czerwoną szminką, która dodała jej szyku. Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Ewelina Flinta.

Ewelina Flinta w 2018 roku
Fotografia: EAST NEWS
Ewelina Flinta w 2018 roku
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów