Ewan McGregor rozwodzi się. Trwa batalia o majątek. Może stracić kilkanaście milionów

Łucja Siennicka 19.11.2019
Ewan McGregor z żoną Eve
Fotografia: Amy Sussman/Shutterstock/East News

Ewan McGregor rozwodzi się po 23 latach małżeństwa. Aktor, który wielokrotnie deklarował miłość do swojej żony i córek, odszedł do młodszej kobiety. Okazuje się, że rozwód będzie go sporo kosztował. Jest zmuszony podzielić się majątkiem z żoną.

Ewan McGregor i Eve Mavrakis tworzyli zgraną parę przez ponad 20 lat. Doczekali się czterech córek. Co więcej, aktor chętnie podkreślał w wywiadach, jak bardzo jest przywiązany do rodziny i zapewniał o miłości do żony. Wszystko zmieniło się, gdy poznał aktorkę Mary Elizabeth Winstead. McGregor zostawił żonę dla młodszej koleżanki. Obecnie małżeństwo jest w trakcie rozwodu, w grę wchodzi utrata naprawdę dużych pieniędzy.

Ewan McGregor i Eve Mavrakis rozwodzą się. W grę wchodzą duże pieniądze 

Ewan McGregor i Eve Mavrakis uchodzili za zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Nikt nie spodziewał się, że po tylu latach wspólnego życia ich drogi się rozejdą. Aktor poznał na planie serialu "Fargo" Mary Elizabeth Winstead

McGregor związał się z Winstead za plecami swojej rodziny. O ich romansie córki i żona miały się dowiedzieć z tabloidu "The Sun", który opublikował zdjęcie Mary i Ewana w momencie pocałunku.

Eve momentalnie zażądała rozwodu. Batalia trwa już ponad rok. McGregor może stracić dom, który znajduje się tuż obok posiadłości należącej niegdyś do Marylin Monroe

Majątek małżeństwa jest ponadto wyceniony na 20 milionów funtów. Para ma się podzielić po równo, niezależnie od włożonego nakładu podczas trwania małżeństwa. 

Co więcej, Ewan i Eve są właścicielami trzech firm, które ostatecznie ma otrzymać aktor. Najwięcej kontrowersji budzi opieka nad czterema córkami. McGregor chciałby, żeby była łączona, natomiast Eve żąda samodzielnej opieki. Ojciec mógłby się swobodnie spotykać z dziećmi.

RadarOnline donosi, że dziewczynki bardzo mocno przeżywają rozstanie rodziców. Para ma dwie córki biologiczne - Clarę (21 lat) oraz Esther (16 lat) i dwie adoptowane - 16-letnią Jamyan i 6-letnią Anouk.

Informator serwisu podaje, że córki nienawidzą ojca za to, co zrobił. Swojego oburzenia szczególnie nie kryje najstarsza Clara, która nazwała ojca w mediach "dupkiem", a jego kochankę "śmieciem"

Myślicie, że obejdzie się bez skandalu?

Zobacz także: Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze zimy 2019/2020!

Śledzisz życie gwiazd? Sprawdź, czy dopasujesz cytat do odpowiedniej osoby!

Tatuaż cytat.
Rozwiąż quiz

Słynne słowa, które przeszły do historii. Spróbujesz odgadnąć, kto jest ich autorem?

Tatuaż cytat.

1. Kto jest autorem tych słów: "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów