Kamil Stoch zabrał żonę na rajskie wakacje. Zdjęcia zachwycają, ale to komentarze robią furorę!

Hanna Skowron 19.04.2019
Ewa i Kamil Stochowie
Fotografia: Instagram.com/ewabilanstoch

Tymi fotografiami skoczek i jego żona podbili Instagrama! 

Tej pary nikomu przedstawiać nie trzeba! Kamil Stoch, pierwszy skoczek Rzeczpospolitej, zabrał żonę na rajskie wakacje. Nie wiadomo, dokąd małżonkowie się udali, ale nie jest to Budapeszt, jak próbowała sugerować w opisie do zdjęć Ewa Bilan-Stoch.

Tajemnicze wakacje Stochów. Podbili Instagrama!

Ten sezon Kamil Stoch może zaliczyć do udanych. W klasyfikacji generalnej Pucharu Światu skoczek zajmuje zaszczytne 3. miejsce. Teraz w końcu może trochę odetchnąć i skupić się na rodzinie.

Stochowie udali się na wymarzone wakacje. Nie zdradzają jednak swojego miejsca pobytu. Na pewno nie wylądowali w stolicy Węgier, jak próbowała to zasugerować żona skoczka pod jednym ze zdjęć. Fotografie z całą pewnością sugerują egzotyczny kierunek. Niektórzy z fanów typują Malediwy, gdzie ostatnio wypoczywali Iza i Adam Małyszowie.

Zakochana para od 6 dni korzysta z wody i słońca na rajskiej plaży. Z twarzy nie schodzą im uśmiechy - widać, że urlop im służy. Bardziej jednak niż bajkowe fotografie fanom do gustu przypadły zabawne opisy pod zdjęciami, tworzone przez Ewę Bilan-Stoch. #babapowinnasiedziecwdomu, #babależynawodzie, #babawkuli, #prawiegołababa, #comawisiećnieutonie, #januszstoch - to najzabawniejsze z nich. "Jesteście mistrzami hasztagów", "Najlepsza para na świecie" - komentują fani, życząc małżonkom udanego pobytu.

Myślicie, że Kamil i Ewa w końcu zdradzą miejsce wypoczynku?

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch o sławie. Jej słowa mogą zawstydzić inne żony znanych sportowców

Oryginalny sposób podróżowania. Ci Polacy... szukają skarbów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów