Ewa Mrozowska z "Gogglebox" trafiła do szpitala. Jest w zaawansowanej ciąży. "Bagatelizowałam wszystkie objawy"

Łucja Siennicka 14.11.2019
Ewa Mrozowska
Fotografia: Instagram/@ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska jest znana jako jedna z uczestniczek popularnego programu "Gogglebox". Przez ostatnie tygodnie relacjonowała swoją ciążę w social mediach. Teraz celebrytka przebywa w szpitalu. Okazuje się, że wystąpiły komplikacje.

Ewa Mrozowska jest jedną z uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Popularne show przyniosło rozpoznawalność kilku uczestnikom, w tym właśnie Ewie. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników.

Obecnie gwiazda "Goggleboxa" jest w ciąży. Celebrytka niespodziewanie trafiła do szpitala. Opowiedziała swoim fanom, co się wydarzyło.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" trafiła do szpitala

Ewa Mrozowska pochwaliła się w czerwcu, że zostanie mamą. Od tamtej pory gwiazda programu "Gogglebox" chętnie chwaliła się błogosławionym stanem. Wyjawiła, że spodziewa się chłopca, któremu da na imię Leon.

Mrozowska zdradziła, że poród jest planowany na połowę grudnia. Jednak już teraz trafiła do szpitala. Okazuje się, że przez celebrytką trudny czas. Ewa wyznała, że musi leżeć, bo grozi jej wcześniejszy poród.

Nigdy tyle nie leżałam! Jak ujarzmić niepokorną duszę? Zamknąć w szpitalu. Kochane, dziękuję bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku! Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę! Mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie, zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem! - napisała na Instagramie i dodała zdjęcie ze szpitala.

Ewa mogła liczyć na słowa wsparcia ze strony swoich obserwatorów. 

Wszystko będzie dobrze. O nic się nie martwić i nie stresować. Powodzenia! - piszą internauci.

Oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Oglądasz telewizję? Sprawdź, w którym serialu powinieneś wystąpić!

Kadr z serialu "Gra o Tron"
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym serialu powinieneś zagrać

Kadr z serialu "Gra o Tron"

1. Który z tych krajów chciałbyś odwiedzić?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów