Ewa Minge pokazała zdjęcia z młodości. Fotografie robią w sieci prawdziwą furorę

Anna Respondek 16.10.2018
Ewa Minge
Fotografia: Instagram/eva_minge

Trzeba przyznać, że projektantka miała wyjątkowo fantazyjną fryzurę.

Ewa Minge to znana polska projektantka, która sukcesy odnosi nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Niestety media bardzo często mówią o niej w kontekście jej kontrowersyjnego wyglądu i domniemanych operacji plastycznych. Projektantka stara się walczyć z tymi pomówieniami i twierdzi, że nigdy nie przeszła żadnej operacji zmieniającej rysy twarzy. 

Ewa Minge na zdjęciach z liceum

Ewa Minge postanowiła na swoim Instagramie opublikować zdjęcia z młodości. Dwie fotografie pokazują, jak projektantka wyglądała w liceum. Trzeba przyznać, że Minge miała prawdziwą burzę naturalnych loków. Gwiazda odniosła się również do swojej tuszy, nazywając siebie "kawałem kobity".

Ja, liceum i moje 75 kg, byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity !!! Podobno najczęściej wyszukiwane w internetach "Ewa Minge w młodości". Właśnie odkopałam swoją młodość - napisała żartobliwie. 

Pod postem pojawiło się oczywiście wiele komentarzy od zachwyconych fanów. Część z nich stwierdziła, że Minge "z pewnością łamała serca kolegów" inni dodawali, że wcale nie widać kilogramów "tylko naturalną, uśmiechniętą dziewczynę". 

Też chciałybyśmy mieć takie włosy... ;)

Zobacz także: Szamponetka - prosty i skuteczny sposób na farbowanie włosów w domu

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesień rozgościła się w Polsce na dobre. Właśnie dlatego warto poszukać idealne buty na jesienne spacery:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów