Ewa Minge trafiła do szpitala. Teraz wydała oświadczenie!

Julita Buczek 16.07.2019
ewa minge opowiedziała o operacji
Fotografia: TRICOLORS/East News

Kreatorka mody postanowiła wyznać, dlaczego trafiła do szpitala, a także opowiedzieć, o tym, jak się czuje po zabiegu.

Ewa Minge to bardzo znana projektantka mody. Niedawno gwiazda trafiła do szpitala, gdzie przeszła bardzo poważną operację. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie.

Całe zdarzenie 52-latka postanowiła opisać w nowym poście na swoim koncie na Instagramie.

Ewa Minge opowiedziała o stanie zdrowia

Projektantka mody bardzo chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Jest aktywna w mediach społecznościowych. W popularnej aplikacji obserwuje ją ponad 87 tysięcy osób. To właśnie tam postanowiła podzielić się swoim ostatnim przeżyciem. W najnowszej publikacji wyjawiła, że trafiła do szpitala i przeszła bardzo poważną operację!

Kochani! Dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia. Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia. Boli jeszcze jak cholera, ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka. Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji. Wszystko powiodło się doskonale. Jak widać, mój organizm uznał, że skoro remontuje kamienicę, to da mi znać, czego gołym okiem nie dostrzegę. Dziękuje - napisała we wzruszającym wpisie.

Niestety projektantka nie wyznała, z jakich konkretnie powodów zdrowotnych trafiła do szpitala. Ewa kilka tat temu walczyła z chorobą nowotworową, o czym nie chciała mówić głośno.

Zobacz także: Austin Butler wcieli się w rolę Elvisa Presleya. To chłopak Vanessy Hudgens!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów