Ewa Minge o swoim wyglądzie: "Nikt na własne życzenie nie robi z siebie potwora!"

Zuzanna Morska 04.08.2019
Ewa Minge
Fotografia: VIPHOTO/East News

Ewa Minge zmaga się z problemami zdrowotnymi, które wpływają na jej wygląd. W mocnych słowach wytłumaczyła, co jej dolega.

Ewa Minge doskonale radzi sobie w branży modowej, a jej projekty doceniane są na całym świecie. Projektantka ma głowę pełną pomysłów, które stopniowo realizuje. Jednak nie tylko to przyciąga uwagę mediów i jej obserwatorów. Co jakiś czas na tapetę wraca temat jej wyglądu.

Chodzi o wyraziste rysy twarzy, które już nie raz prowokowały pytania o to, czy Minge poddaje się operacjom plastycznym. W rozmowie z "Faktem" projektantka wyjaśnia po raz kolejny, że jej wygląd to skutek choroby.

Ewa Minge o chorobie

Minge nie raz podkreślała, że kiedyś wygląd był dla niej problemem. Był przyczyną kompleksów i tłumaczenia się. W rozmowie z "Faktem" projektantka przyznała jednak, że stara się normalnie funkcjonować. A przecież wygląd w żaden sposób nie wpływa na jej pracę.

Nikt na własne życzenie nie robi z siebie potwora! Zmiany na mojej twarzy nie są wynikiem operacji plastycznych, tylko wrodzonego niedorozwoju wątroby. Żyję z tym od urodzenia. l zdiagnozowano u mnie białaczkę. Mój obecny wygląd to również konsekwencja ówczesnego leczenia onkologicznego. Lekarstwa mogę przyjmować tylko dożylnie. Nie piję alkoholu. Wciąż też chora wątroba daje o sobie znać. Pojawia się wówczas opuchlizna na twarzy, bo w niektórych miejscach zbiera się limfa. Wyglądam wówczas strasznie, ale staram się normalnie funkcjonować. Powtarzam wtedy: pracuję rękoma, a nie twarzą - wyznała gwiazda.

Dodała też, że w dzisiejszym świecie wszyscy patrzą wyłącznie na wygląd. A nie on jest najważniejszy.

W dzisiejszych czasach ludzie oszaleli na punkcie idealnego wyglądu, a przecież nikt nie jest doskonały. Ważniejsze od rysów twarzy jest to, co mamy w głowie - dodała.

Myślicie, że wreszcie osiągnie spokój, a pytania o to, dlaczego tak wygląda, się skończą?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów