Ewa Minge już tak nie wygląda. Jej nowa fryzura nie zachwycił fanów. "Jak ciotka klotka". Odpowiada

Anna Respondek 19.09.2017
Ewa Minge
Fotografia: Instagram/eva_minge

Czy jest aż tak źle? 

Wygląd Ewy Minge jest często komentowany w mediach. Projektantka wielokrotnie zapewniała, że nie przechodziła żadnych operacji plastycznych, jednak jej fani wciąż poddają to w wątpliwość. Kontrowersje wzbudza również fryzura artystki, długie kasztanowe loki, które według internatów wyglądają jak peruka.

Na swoim Instagramie projektantka postanowiła pochwalić się nowym image'em, który wywołał wśród "fanów" falę komentarzy. Minge zdecydowała się na drastyczną zmianę, zrezygnowała ze swoich długich loków i postawiła na dość nietypowe uczesanie. Wybrała również inny kolor włosów. 

Fani komentują fryzurę Minge

Nowa fryzura Minge wzbudziła sporo kontrowersji. Wielu fanów zachwyciło się jej ciekawym uczesaniem, byli jednak również tacy, którzy bez ogródek wyrażali swoje zdanie na ten temat. 

Dobre włosy! 

Pani Ewo, jest pani cudowną kobietą, a ta fryzura idealnie pani pasuje! 

Prawdziwa artystka! - pisali. 

Pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy.

Fajna stylizacja, ale włosy lepsze loki. W tych, jak ciotka klotka. 

Kiedyś miałaś ładniejsze włosy, a teraz masz okropne. 

Minge postanowiła odpowiedzieć jednej z internautek. Poprosiła ją, aby ta nie wchodziła na jej konto, ponieważ gustuje w "ludziach o dobrych duszach". 

Tak, czasami wchodzę na profile "szczerych" osób. Jakie to smutne, że kobiety potrafią być takie okrutne dla kobiet. Czy wpadanie na mój profil to ciekawość, czy poszukiwanie inspiracji, czy potrzeba chorych emocji? Szanuje ludzi... Wszystkich i nie przyszłoby mi do głowy wchodzić na czyjeś terytorium i zaśmiecać je... Moje drogie, piękne i naturalne, zastanówcie się czasem nad swoim życiem, zróbcie coś dla innych, dla siebie i zejdźcie z mojego świata... Nie jestem prozakiem - dodała. 

A Wy, co sądzicie o jej nowym uczesaniu? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów