Ewa Minge broni sukni swojego projektu. "Mało kto zauważył złowrogi cień!"

Julita Buczek 09.09.2019
ewa minge
Fotografia: Instagram @eva_minge

Suknia, która miała na sobie Rozenek-Majdan, wywołała prawdziwą dyskusję w sieci!

Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z tych gwiazd, których kreacja została bardzo chętnie komentowana po Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". 41-latka na wydarzeniu pojawiła się w kreacji projektu Ewy Minge. Jak się niestety okazało długa suknia nie wszystkim przypadła do gustu.

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukni projektu Minge

Ewa Minge postanowiła zabrać głos w sprawie kontrowersyjnej sukni swojego projektu. Po Balu TVN-u pod fotografiami Małgorzaty pojawiło się bardzo dużo słów krytyki, a także zarzuty, że sukienka była niezbyt dobrze dobrana, a całość wyglądała tak, jakby prezenterka przybrała kilka kilogramów. Internauci obarczyli winą Ewę Minge, która była odpowiedzialna za projekt kontrowersyjnej sukni. Projektantka postanowiła się wytłumaczyć. Na swoim koncie na Instagramie postanowiła dodać obszerny wpis, w którym odpowiada na zarzuty hejterów.

Historia jednej sukienki... suknie Haute Couture są szyte ręcznie tygodniami. Każda z nich to swoiste dzieło sztuki. Nad tym moja mistrzyni Monika pracowała długo. Przymiarki, @m_rozenek kompletnie bez fryzury i makijażu... efekt... sami widzicie. Fota z ręki, bez polepszaczy i kombinacji. Piękna, zgrabna dziewczyna i mocna sukienka. Taka miała być i była. Tak wyglądają światowe czerwone dywany. Zadziwiają, szokują, inspirują. Największe gwiazdy sezonu ryzykują komfort zabawy dla pewnego rodzaju wyrazu artystycznego. Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie. Był ból głowy która?!!! Wygrała czarna, przegrała ze światłem. Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze, który tak odbijał światło, że dorzucił cień na sylwetkę, który dodał z 20 cm w obwodzie? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki są białe lub czarne. Rozumiem zamysł skojarzeniowy, że stacja TVN, ale litości.... aż boli mnie wszystko. Mało kto zauważył złowrogi cień i szept poszedł po sali „Rozenek jest gruba!". Rozenek jest jedną najzgrabniejszych kobiet, z jakimi pracowałam, a że projektuje od 30 lat, to trochę tego przerzuciłam przez centymetr. Nie zajmuje się stylizacja, bo na tym się nie znam, to zostawiam świadomym tego fachu @kamilabrudzynska ale jak uczynić kobietę posągową bez względu na rozmiar wiem... Jak widać na przymiarkach, Gocha jest chuda czy też zgrabna jak kto woli, nie utyła przez 2 dni, więc pozostaje lekcja dla nas... dzwonić do produkcji jaki kolor ścianki i natężenie światła i to nie żart! Teraz rozumiem, jak jedna moja klientka z NY wysłała nam planowany wystrój sali i godzinę imprezy z części ogrodowej - napisała na swoim koncie na Instagramie Minge.

Podobała ci się kreacja Małgosi Rozenek-Majdan?

Zobacz także: 46-letnia Kasia Kowalska pokazała się w bikini i bez makijażu!

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów