Ewa Farna została aktorką! Dostała rolę w czeskim filmie

Marianna Bereza 16.07.2019
Ewa Farna
Fotografia: Piotr Matusewicz/East News

W sieci pojawił się zwiastun czesko-niemieckiej produkcji.

Ewa Farna nie zwalnia tempa. Piosenkarka i jej mąż Martin Chobot niedawno zostali rodzicami małego Artura. Mimo to artystka postanowiła nie przerywać koncertów i właśnie zainaugurowała nową trasę. Jak się okazuje, to nie koniec wyzwań.

Ewa Farna została aktorką!

Polsko-czeska wokalistka do ostatniej chwili nie zdradziła fanom, że zamierza sprawdzić się w nowej roli. Aż do teraz. Do kin wszedł czesko-niemiecki film "Uzly a pomerance" z Ewą Farną w drugoplanowej roli. Artystka opublikowała na Instagramie plakat promujący produkcję.

Nie widziałam jeszcze filmu i jestem go ciekawa, to było piękne doświadczenie - napisała.

"Uzly a pomerance" opowiada o historii trudnego dojrzewania na granicy czesko-niemiecko-polskiej. Główny bohater po śmierci matki musi poradzić sobie z pogrążonym w smutku ojcem i rodzącym się w nim uczuciem do przyjaciółki Hanny. Farna zagra w filmie listonoszkę Martę.

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla osób, które chciałaby zobaczyć, jak Farna poradziła sobie z tą kreacją. Film nie ma polskiego dystrybutora, więc prawdopodobnie nie zostanie pokazany w naszym kraju. Pozostaje nam wybrać się do Czech!

Zobacz także: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie z mężem i synkiem!

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów