Farna już wraca do pracy! "Można cieszyć się macierzyństwem i grać koncerty"

Malwina Wasilewska 18.06.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/ewa_farna

Gwiazda wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję.

Jeszcze niedawno informowaliśmy, że Ewa Farna urodziła syna, a teraz okazuje się, że już niebawem rusza w trasę koncertową. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazda zdradziła swoje plany zawodowe.

Ewa Farna rezygnuje z urlopu macierzyńskiego

Ewa Farna na początku czerwca 2019 roku urodziła syna Artura. Po upływie 2 tygodni od porodu w rozmowie z magazynem "Party" oświadczyła, że niebawem wraca do pracy. Artystka na początku lipca zagra pierwsze koncerty.

Okazuje się, że gwiazda wraz z mężem gitarzystą planują zagrać aż 20 koncertów w ramach najnowszej trasy koncertowej. W czasie występów synem muzyków mają zajmować się najbliżsi.

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja - wyznała w rozmowie z "Party".

Uważacie, że powrót do pracy zaraz po porodzie to dobry pomysł?

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-ewa-farna-wraca-do-pracy-po-porodzie-skad-ten-pospiech,nId,3048991#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Magda i Mateusz postawili na tradycyjne imię dla synka. Te gwiazdy poszły jednak w innym kierunku.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów