Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie z mężem i synkiem!

Zuzanna Morska 27.06.2019
Ewa Farna
Fotografia: instagram.com/ewa_farna93

To pierwsza taka fotografia na profilu Ewy. W ten sposób świętuje z mężem specjalną okazję!

Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot niedawno zostali rodzicami! Polsko-czeska wokalistka i gitarzysta powitali na świecie syna Artura. Kiedy tylko dziecko się urodziło, gwiazda poprosiła o uszanowanie prywatności i fanom wydawało się, że uda się na urlop macierzyński i nie będzie udzielać się w mediach społecznościowych.

Okazało się jednak, że Farna łączy wychowywanie syna z dbaniem o najwierniejszych fanów. Dlatego też wrzuciła do sieci piękne zdjęcie, na którym pozuje z mężem i synem.

Ewa Farna z mężem i synem

Ewa Farna to jedna z tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Od samego początku zdradzała na swój temat tylko tyle, ile chciała zdradzić. Pierwsze plotki o jej związku z Martinem zaczęły pojawiać się w 2013 roku. Wokalistka i muzyk nie potwierdzali tych doniesień, ale w 2017 roku wzięli ślub. Zrobili to w tajemnicy. Tak jak zresztą przez bardzo długi czas w tajemnicy utrzymywali to, że niedługo zostaną rodzicami.

Teraz Farna wrzuciła do sieci zdjęcie z mężem i synkiem. To pierwsza taka fotografia na jej instagramowym profilu. Okazuje się, że pokazała ją nie bez powodu. W ten sposób Ewa uczciła 10 lat znajomości ze swoim mężem.

Najpierw wokalistka pokazała obecne zdjęcie swojej uroczej rodziny, a obok dodała fotografię sprzed 10 lat - dokładnie z dnia, kiedy robiła casting na gitarzystę do zespołu. Okazuje się, że Martin Chobot okazał się najlepszym muzykiem, a parę niedługo później połączyło też uczucie.

Ewa opatrzyła zdjęcie poruszającym podpisem.

26.6.2009 casting na gitarzystę do zespołu. 26.6.2019 10 lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza... ale cóż, jest bosko. Happy anniversary, tato!

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Nieoczekiwanie przy okazji zrobiłaś casting na męża!

Przyjaźń i miłość! Najlepiej!

Jesteście piękną parą, a teraz to już nawet trójką.

Ładnie się razem prezentują?

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów