Ewa Farna wyprzedaje ubrania. Zebrane pieniądze przeznaczy na cele charytatywne!

Julita Buczek 23.05.2019
ewa farna otworzyła lumpeks
Fotografia: Instagram @ewa_farna93

Ewa Farna postanowiła zrobić coś dla najbardziej potrzebujących i stworzyć wirtualny lumpeks, gdzie sprzedaje swoje ubrania. Piosenkarka ma gest!

Ewa Farna jest bardzo znaną i lubianą piosenkarką, swoją popularność postanowiła wykorzystać niedawno w szczytnym celu. Gwiazda otworzyła niedawno wirtualny lumpeks, w którym zaczęła sprzedawać niepotrzebne już ubrania.

Farna sprzedaje używane ubrania

Piosenkarka wyznała w ostatnim wpisie, że raz na jakiś czas robi przegląd swojej szafy i pozbywa się ubrań, w których już nie chodzi. Większość z nich oddała tym najbardziej potrzebującym, a rzeczy markowe postanowiła wystawić na specjalnie przygotowanej aukcji charytatywnej. Wszystkie zebrane pieniądze postanowiła przeznaczyć na zasilenie konta jednej z fundacji. Jak się okazało, zainteresowanie było ogromne. Wszystkie ubrania rozeszły się w kilka minut!

Jest tutaj znowu mój CHARYTATYWNY LUMPEKS! Dodaliśmy nowe ciuchy z mojej garderoby do mojego eshopu, gdzie kupnem wesprzesz non profit organizacje Boruvka. Czyszczę garderobę 1-2x w roku i jest świetne uczucie moc tym komuś pomoc . Niedawno oddalam 4 ogromne worki Boruvce, ale te najciekawsze ubrania znajdziesz na stronie (z niektórymi serio trudno mi się było żegnać). Może jakieś rozpoznacie z koncertów czy występów, jak na przykład te khaki narzutkę... Enjoy! - napisała w nowym poście na instagramie Ewa.

Gratulujemy Ewie pomysłu!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki przytula brzuch Ewy Farnej. "Prawdziwy mężczyzna w opiekuńczym geście"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów