Ewa Farna urodziła! Pokazała zdjęcie syna

Zuzanna Morska 06.06.2019
Ewa Farna
Fotografia: instagram.com/ewa_farna93

Artystka kilka dni temu urodziła synka! Pokazała jego zdjęcie i zdradziła, jak ma na imię.

Ewa Farna urodziła synka! Popularna wokalistka zamieściła w sieci poruszające zdjęcie z maluchem. Jak ma na imię jej pierwsza pociecha? Zobaczcie!

Ewa Farna urodziła

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Gwiazda wyszła za mąż w 2017 roku za wieloletniego partnera, który jest także gitarzystą w jej zespole.

Niedawno artystka poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać było jej spory ciążowy brzuszek. Do końca nie wiadomo było, kiedy urodzi.

Teraz Ewa pochwaliła się w sieci zdjęciem z maluchem. Szczęśliwa mama powitała na świecie synka. W podpisie zdradziła też, że ma na imię Artur.

Oto Artuś. Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, którego teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.

Wygląda na to, że wokalistka urodziła dziecko już kilka dni temu, ale postanowiła nacieszyć się tym faktem z mężem i dzieckiem. Dopiero teraz poinformowała fanów o tym wydarzeniu. Gratulujemy!

Syn Ewy Farnej ma na imię Artur. Ale niektóre polskie gwiazdy stawiają na nieco bardziej oryginalne propozycje. Zobaczcie, które dzieci polskich gwiazd mają najciekawsze imiona!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów