Ewa Farna powiedziała, jak odnajduje się w roli mamy

Sandra Banach 29.07.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot niedawno zostali po raz pierwszy rodzicami. Piosenkarka postanowiła powiedzieć, jak się czuje w roli świeżo upieczonej mamy.

Ewa Farna na początku czerwca 2019 roku urodziła syna Artura. Gwiazda w rozmowie z magazynem „Party” zdradziła, że niedługo po porodzie wraca do pracy. Kilka dni temu piosenkarka powiedziała, jak wygląda jej życie po porodzie.

Ewa Farna w roli mamy

Ewa Farna to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Artystka niedawno została mamą. Gwiazda zdradziła, że czuje się bardzo dobrze w tej roli.

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – mówi Ewa Farna w rozmowie z „Party”.

Na Instagramie Ewa Farna napisała także, że to macierzyństwo jest dla niej najważniejsze:

Macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam, że to się nie wyklucza z tym, by od czasu do czasu spędzić razem nie 24 h na dobę, ale tylko skandaliczne 22,5 h.

Ewa Farna razem z zespołem planują nową trasę koncertową. Piosenkarkę będziemy mogli także zobaczyć 14 sierpnia na scenie Top of the Top Festivalu w Sopocie.

Zobacz także: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie z mężem i synkiem!

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów