Ewa Farna po raz pierwszy opowiedziała o swoim ślubie. Wyznała, czego bała się najbardziej. "Miałam ciary"

Katarzyna Leszczyńska 05.10.2017
Ewa Farna i Martin Chobot
Fotografia: Instagram/Ewa Farna

Wokalistka obchodzi w tym roku dziesięciolecie swojej kariery.

Ewa Farna niedawno wzięła sekretny ślub ze swoim ukochanym Martinem Chobotem. 22 października na swoje konto na Instagramie wstawiła zdjęcie z uroczystości, jednocześnie informując fanów o całym wydarzeniu. Zaproszona z okazji dziesięciolecia działalności artystycznej do programu „Dzień Dobry TVN”, zdecydowała się opowiedzieć więcej na temat swojego sekretnego ślubu. Piosenkarka zdradziła, że jej marzeniem było wzięcie cichego ślubu, jedynie w gronie najbliższych.

Bałam się tego bardzo, dlatego to wszystko było bardzo przemyślane. Udało się i jestem przeszczęśliwa.

Gwiazda utrzymuje bardzo bliskie stosunki ze swoimi fanami. Ostatnio przygotowała dla nich nawet zlot, na którym mogli się spotkać z nią, porozmawiać i wziąć autografy. Farna niezwykle dba o swoje relacje z publicznością. Dlatego też zdecydowała się osobiście poinformować fanów o tym, że jej marzenie się spełniło i zdecydowała się wziąć ślub z Martinem.

To podkreśla mój charakter. Jak pisałam to wszystko na Facebooku, to miałam ciary. Że jeszcze nikt nie wie, ale zaraz się dowiedzą wszystkiego ode mnie. Więc to było fajne.

Ewa Farna i Martin Chobot
Fotografia: Instagram/Ewa Farna

Dziesięć lat na scenie

Wzięcie ślubu jest przełomowym momentem w życiu każdego człowieka. U Ewy ten moment był szczególny, ponieważ wydarzył się w tym samym roku, co jej dziesiąta rocznica obecności na scenie muzycznej. Dlatego też ma to dla niej szczególny wymiar i jest symbolicznym rozliczeniem się z dzieciństwem.

Jestem sama ciekawa, jak będzie. Zamknę 10 lat, usiądę i zastanowię się, co teraz.

Ewa Farna i Martin Chobot są parą od pięciu lat. Ukochany gwiazdy jest gitarzystą w jej zespole. Para cieszy się, że mogą pracować razem, ponieważ w innym przypadku rzadko by się widywali. Zaręczyli się w 2015 roku. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiały się plotki, że są już po ślubie. Ostatecznie jednak to Farna podała oficjalną informację. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów