Ewa Farna ostro reaguje na pytanie o swoją wagę. "Nigdy nie chciałaś mieć rozmiaru 34?" Potem jest jeszcze gorzej

Anna Respondek 12.10.2017
Ewa Farna
Fotografia: Instagram/ewa_farna93

Dziennikarka przekroczyła granicę?

Ewa Farna występuje na scenie od 14. roku życia. Już jako nastolatka robiła karierę zarówno w Polsce jak i w Czechach. Dzięki temu media i cały świat mogli obserwować, jak piosenkarka z młodej dziewczyny zamienia się w piękną kobietę. 

Gwiazda ma świetny kontakt ze swoimi fanami i chętnie udziela różnych wywiadów. Jest jednak jedno pytanie, na które powoli reaguje "alergicznie". Udzielając ostatnio wywiadu magazynowi "Twój styl", piosenkarka po raz kolejny musiała odpowiedzieć na pytanie o swoją wagę i o to, czy nie wolałaby nosić rozmiaru 34. Wygląda na to, że tym razem dla Farny było tego za wiele, ponieważ zareagowała bardzo stanowcza.

Czuję się zmęczona tymi pytaniami. Ludzie obserwują mnie od 14. roku życia, ale pytają: Ewa, kiedy będziesz wyglądała jak na początku kariery? Odpowiadam: Nigdy, bo już nie będę dzieckiem. I serio: skończmy z tym tematem. Mam wiele innych rzeczy do powiedzenia! - zdenerwowała się.

Dziennikarka nie dawała jednak za wygraną i jej kolejne pytanie dotyczyło poprawiania urody i operacji plastycznych. Piosenkarka jasno i wyraźnie powiedziała, że nie potrzebuje żadnych takich zmian i dobrze czuje się sama ze sobą. 

Nie potrzebuję mieć sztucznych piersi albo ust, bo nie byłabym wtedy sobą. Jedyna ingerencja w naturę to... Doczepione włosy. Nie przesadzam z ulepszaniem siebie także dlatego, że nie zgadzam się z tezą: chcesz być lubiana, musisz być idealna. Niedoskonałość bywa piękna. Vanessa Paradis nie byłaby Vanessą, gdyby nie miała przerwy między zębami. Cara Delevingne nie byłaby sobą bez szerokich brwi. Fankom daję komunikat: akceptujcie siebie. Ja tak robię - wyjaśniła. 

Na koniec dziennikarka zapytała Ewę, czy ta zdecydowałaby się na sesję dla magazynu "Playboy". Odpowiedź gwiazdy to prawdziwe mistrzostwo. 

Nie. Moje nagie ciało należy do mojego faceta. Jestem otwarta i dzielę się ze światem wszystkim: muzyką, myślami, ale nagie ciało jest dla mnie i dla mężczyzny, którego kocham - odpowiedziała.

Życzymy takiego podejścia do życia wszystkim młodym kobietom. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów