Farna o powrocie do formy: "Fajnie mieć dodatkowe kilogramy przed ciążą"

Malwina Wasilewska 16.07.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/ewa_farna93

Gwiazda zamieściła obszerny wpis na Instagramie.

Ewa Farna zaledwie kilka tygodni po porodzie rozpoczęła trasę koncertową. Po pierwszym koncercie artystka opublikowała długi wpis, w którym wyznała, jak się czuje w roli młodej mamy i jak udaje się jej godzić macierzyństwo z pracą. Na koniec odniosła się do tematu powrotu do figury sprzed ciąży.

Ewa Farna o powrocie do formy po ciąży

Ku zaskoczeniu wszystkich Ewa Farna zdecydowała się nie robić przerwy w karierze po urodzeniu syna. Gwiazda właśnie rozpoczęła trasę koncertową, która zdaniem artystki wcale nie koliduje z macierzyństwem.

Farna poświęciła temu tematowi oddzielny wpis na Instagramie. W swoim poście wyznała, że stawia dziecko na pierwszym miejscu i poza koncertami jest non stop u jego boku.

Macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam, że to się nie wyklucza z tym, by od czasu do czasu spędzić razem nie 24h na dobę, ale “tylko" skandalicznych 22,5h - napisała.

Ewa dodała, że powrót do sylwetki sprzed ciąży nie stanowi dla niej problemu:

Fajnie mieć dodatkowe kilogramy przed ciążą, potem łatwiej wrócić do figury wyjściowej - czytamy.

Poniżej mamy okazję zobaczyć fragment pierwszego występu Farnej w ramach nowej trasy koncertowej. My jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

Magda i Mateusz postawili na tradycyjne imię dla synka. Te gwiazdy poszły jednak w innym kierunku.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów