Farna narzeka na macierzyństwo: "Miałam momenty doła"

Malwina Wasilewska 04.11.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/ewa_farna93

Artystka po raz pierwszy opowiedziała tak szczerze o życiu rodzinnym i wychowywaniu dziecka.

Ewa Farna od 5 miesięcy jest szczęśliwą mamą syna Artura. Mimo że macierzyństwo jej służy, to jednak nie ukrywa, że zdarzają się jej trudne chwile. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarka szczerze opowiedziała o tym, jak odnajduje się w nowej sytuacji życiowej.

Ewa Farna o macierzyństwie

Od kiedy Ewa Farna została mamą, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Artystka w rozmowie z Katarzyną Burzyńską w ramach cyklu "Wywiadówka" (na portalu Anny Lewandowskiej) zdradziła, jak wygląda jej życie po urodzeniu syna. Jak każda młoda mama, miała momenty, w których była zdołowana. Jednak w takich sytuacjach mogła liczyć na wsparcie męża:

Miałam momenty doła: takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje. Ale wtedy myślałam sobie: mam kochającego męża, zdrowe dziecko, mam gdzie mieszkać. Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało. (...)

Mój mąż jest przecudowny, ja wiedziałam, że on od razu będzie pomagał, nie będzie uciekał. (...) Mam jego ogromne wsparcie i to jest bardzo komfortowa sytuacja. Nie mamy podziału, że mama robi to, a tata to, od początku się wymieniamy i pomagamy sobie - powiedziała gwiazda.

Ewa powiedziała też o tym, jak macierzyństwo wpłynęło na jej karierę. Twierdzi, że absolutnie nie żałuje decyzji o powiększeniu rodziny. Teraz czuje się spełniona i bez większych problemów godzi życie rodzinne z życiem zawodowym:

Ja nie czuję, że coś straciłam, że coś mnie omija, że coś mi umknęło. Jasne, że nie jestem już całkowicie niezależna, ale moje życie jest bogatsze o emocje, wszystko ma większy sens. (...) I ja bym bardzo chciała polecić macierzyństwo dziewczynom, które mają wątpliwości ze względu na te wszystkie publikacje, których sama się naczytałam i które mnie przeraziły.

Na koniec Farna wspomniała, że chciałaby mieć w przyszłości więcej dzieci. Mamy nadzieję, że jej marzenie się spełni!

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę? Sprawdź to!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów