Ewa Farna o ekologicznym życiu. "Mamy kompost, a segregacja śmieci jest dla nas rzeczą podstawową"

Ewa Farna opowiedziała o swoim ekologicznym życiu.
Fotografia: Piotr Matusewicz/East News

Ewa Farna dba o to, żeby jej dom był jak najbardziej ekologiczny. Opowiedziała swoim fanom, co robi, żeby lepiej zatroszczyć się o środowisko.

Ewa Farna należy do grona gwiazd, którym zależy na dobru naszej planety. Ostatnio temat ekologii jest coraz częściej poruszany przez polityków i celebrytów. Pożar lasów deszczowych Amazonii skłonił wielu do myślenia, co mogą zrobić w swoim codziennym życiu, aby trochę lepiej zadbać o środowisko naturalne. Teraz Ewa Farna zdradziła kilka swoich sposobów na bardziej ekologiczne, proste życie.

Ewa Farna żyje w bardzo ekologiczny sposób

W promowanie ekologicznego stylu życia zaangażowali się m.in. Leonardo DiCaprio, Doda, Ewa Chodakowska czy Michał Piróg. Teraz do tego grona dołączyła czeska wokalistka, Ewa Farna.

Jestem na kilometry daleko od bycia bezbłędną, ale zawsze powtarzam, że jakby każdy z nas zrobił przynajmniej coś, to może się okazać, że to razem daje całkiem dużo! To nasze pomidory - mamy trochę warzyw w ogródku, zamontowaliśmy duży pojemnik z pompą na wodę deszczową, by ją wykorzystywać w możliwych przypadkach zamiast pitnej wody.

Gwiazda przyznaje, że ze względów ekologicznych ograniczyła spożycie mięsa. Własny dom pozwala jej także na kompostowanie resztek z jedzenia.

W domu sporo ograniczyliśmy mięso, a kiedy już je gotuję, to lubię wiedzieć, co i od kogo, dlatego wspieram lokalnych rolników. Mamy własną wodę w studni, więc nie muszę kupować co tydzień ogromu plastikowych opakowań. Mamy kompost, a segregacja śmieci jest dla nas rzeczą podstawową - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Fani gratulują Ewie tak rozsądnego podejścia. W komentarzach podzielili się również własnymi sposobami na bycie "eko" na co dzień.

Mądrze napisane, a przede wszystkim Ewa wielki plus za bezinteresowne promowanie ekologicznego trybu życia, bez zbędnych reklam producentów. To świadczy o tym, że masz świadomość, jak ważna jest Matka Natura, wielkie brawa.

U mnie w domu te same zasady. Na wsi najlepiej!

Świetnie, że tak troszczysz się o środowisko! Oby więcej ludzi także zaczęło myśleć o naszej planecie.

Co sądzicie o stylu życia Ewy?

Zobacz także: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie z mężem i synkiem!

Ile wiesz o mężczyznach? Sprawdź się koniecznie w tym quizie! Pytania są naprawdę podchwytliwe.

Młody mężczyzna ubrany jest w czarny golf. Nosi także okulary.
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz mężczyzn? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Młody mężczyzna ubrany jest w czarny golf. Nosi także okulary.

1. Ile waży przeciętny mężczyzna w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów