Ewa Farna jest w ciąży! Opublikowała wzruszające nagranie

Hanna Skowron 26.02.2019
Ewa Farna
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Długo skrywana tajemnica w końcu wyszła na jaw!

Ewa Farna jest w ciąży! 26-letnia wokalistka opublikowała w internecie wzruszające nagranie, za pomocą którego podzieliła się radosną nowiną. Na filmie widać już sporych rozmiarów brzuszek.

Artystka we wrześniu 2017 roku wyszła w tajemnicy za członka swojego zespołu Martina Chobota. Rok temu w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że wstrzymuje się z decyzją o macierzyństwie na przynajmniej rok. Teraz ogłosiła, że będzie miała dziecko! Farna podzieliła się w sieci uroczym teledyskiem.

Ewa Farna jest w ciąży. Urocze nagranie w sieci

Wideo zawiera ważne ujęcia z filmowego archiwum Farny i Chobota - od dzieciństwa, po karierę, ślub i wspólne życie. Najlepsze jednak piosenkarka zostawiła na koniec. Na filmie znalazły się fragmenty z rajskiej podróży małżonków, podczas której gwiazda pozuje z pokaźnych rozmiarów brzuszkiem!

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna, by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, które cenią i chronią swoją prywatność - można przeczytać pod najnowszym postem na profilu instagramowym Farny.

Para początkowo nie chciała ujawniać "miłosnej piosenki", ale po namowach przyjaciół zmieniła zdanie. I całe szczęście!

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to, by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne - napisała Farna.

Na razie nie znamy daty porodu, choć biorąc pod uwagę pokaźnych rozmiarów brzuszek, rozwiązanie powinno nastąpić już niedługo. Być może o płci dziecka piosenkarka również poinformuje w oryginalny sposób? Ewie Farnej życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Ewa Farna ostro reaguje na pytanie o swoją wagę. "Nigdy nie chciałaś mieć rozmiaru 34?"

Gwiazdy traktują media społecznościowe jako jedno ze źródeł zarobku. Ile w ten sposób zarabiają? Niektóre bardzo dużo! Te gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów