Ewa Farna zdradziła, jak wraca do formy po porodzie

Adrianna Kubiak 09.09.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram/@ewa_farna93

Piosenkarka niedawno urodziła dziecko. Jak walczy z kilogramami, które zostały po ciąży?

Ewa Farna w tym roku urodziła synka. Ku zaskoczeniu fanów gwiazda zdecydowała się nie robić przerwy w karierze. Piosenkarka zaraz po urodzeniu powróciła na scenę.

Zobacz także: Maja Sablewska pozuje w bikini. Fani zachwycili się jej smukłym ciałem!

Jak wokalistce udaje się połączyć życie zawodowe z prywatnym? Piosenkarka nie zwalnia tempa, ale jak stwierdziła na jednym z opisów na Facebooku, robi wszystko zgodnie z własnym rytmem.

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – przyznała Farna.

Choć Ewa jest aktywna zawodowo, to macierzyństwo jest dla niej na pierwszym miejscu. Piosenkarka stara się zabierać ze sobą dziecko na wszystkie próby, natomiast podczas koncertów syn czeka za kulisami z babcią.

Ewa Farna – powrót do formy po porodzie

Piosenkarka od jakiegoś czasu postanowiła jeść zdrowo i ekologicznie. Ewa w walce o lepszą sylwetkę je dużo więcej warzyw i ogranicza mięso.

W domu sporo ograniczyliśmy mięso, a kiedy już je gotuję, to lubię wiedzieć, co i od kogo, dlatego wspieram lokalnych rolników- napisała na Instagramie.

Jednak przyznała, że nie zależy jej na utracie kilogramów. Wokalistka niejednokrotnie podkreśla, że akceptuje swoje ciało i nie bierze do siebie negatywnych opinii internautów.

Moje ciało dało radę 9 miesięcy nosić i tworzyć życie (a do tego grać koncerty), jeżeli to ma być podatek od tego cudu, to bułka z masłem, luzik guzik – mówi artystka.

Zobacz także: Magda Gessler wspiera społeczność LGBT. Pokazała film z parady równości

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę? Sprawdź to!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów