Chodakowska zdradziła swoje wymiary. "Kobieta rakieta!"

Malwina Wasilewska 15.07.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/chodakowskaewa

Ma lepszą figurę od Lewandowskiej?

Ewa Chodakowska od lat inspiruje Polki do pracy nad swoją sylwetką. Słynna trenerka ostatnio pochwaliła się swoimi dokładnymi wymiarami. Największym zaskoczeniem okazał się jej wzrost.

Wymiary Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska nie może narzekać na swoją sylwetkę. Mordercze treningi na siłowni dają efekty, o jakich mogłaby pomarzyć niejedna z nas. W komentarzach wiele fanek pyta trenerkę o jej dokładne wymiary. Chodakowska w końcu postanowiła im odpowiedzieć.

166 cm wzrostu, 63 cm w talii, 92 w biodrach, a w cyckach się nie liczy, bo zrobione. Waga? 52 – 55 kg... w porywach do wakacyjnej wagi której nigdy nie sprawdzam  – napisała Chodakowska.

Jak się okazuje, jej wymiary są wynikiem intensywnej pracy nad dwiema partiami ciała - talią i pośladkami.

Nie ukrywam ze ostatnimi czasy pracowałam nad węższą talią i bardziej okrągłym pośladkiem... To długi proces, ale z miesiąca na miesiąc mam swoje zmiany. Takie tam głupotki, ale cieszą oko – zdradziła Ewa.

Do swojego posta dodała gorące zdjęcie w bikini. Internautki są pod wrażeniem wymiarów Chodakowskiej. Niektóre internautki stwierdziły, że na zdjęciach wydaje się znacznie wyższa niż jest w rzeczywistości. W komentarzach pod jej zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów.

Kobieta rakieta.

"Cycki się nie liczą bo zrobione". Zapamiętam! Ja właśnie zbieram na nowe. Dzięki Ewcia!!! Do zobaczenia w przyszłym tygodniu na macie.

Chudzinka.

A co wy sądzicie o sylwetce Ewy?

Zobacz także: Dubieniecki zaatakował Boruca. "Sugeruję uciszyć swoją WAG". Piłkarz odpowiada

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów