Ewa Chodakowska zaatakowana przez fanki na Instagramie. W komentarzach rozpętała się burza!

Julita Buczek 22.10.2018
ewa chodakowska na instagramie
Fotografia: Instagram @moliera2

Ewa Chodakowska została zaatakowana przez fanki na Instagramie. Trenerka odpowiedziała!

Ewa Chodakowska była jedną z pierwszych trenerek w Polsce, których treningi były dostępne za darmo lub w bardzo niskiej cenie. Trenerka chętnie dzieliła się zestawami ćwiczeń oraz gotowymi jadłospisami, które udostępniała przez social mediach. 

Ewa Chodakowska reklamuje coraz więcej produktów?

Od początku kariery Chodakowska wspominała o produktach, które miały przynieść jej dodatkowy zysk. Najpierw o bransoletce, która ma poprawić wydolność organizmu podczas ćwiczeń, później o akcesoriach i ubraniach do fitnessu, które sygnowała swoim nazwiskiem. Ostatnio trenerka zaproponowała swoim fankom dietetyczną żywność oraz stroje kąpielowe. Niestety najnowsze projekty nie spotkały się z poparciem ze strony jej fanek!

Burza w komentarzach na Instagramie

Ewa Chodakowska otrzymała ostatnio kilka niezbyt przychylnych komentarzy. Nie spodobało jej się to na tyle, że postanowiła umieść swoją odpowiedź.

Zarabiać pieniądze! Grzech ciężki - rozpoczyna swoją emocjonalną przemowę. Wiecie, co jeszcze słyszałam? NIE TYLKO W DZIECIŃSTWIE... DAJ PALEC, WEZMĄ RĘKĘ... Czasem myślę, że nawet nie wezmą, a wyrwą razem z barkiem. Tak! Zaczynałam JAKO TRENERKA DLA WSZYSTKICH. Darmowe programy treningowe na YT, darmowe jadłospisy na fb, płyty za grosze... Można ze mną ćwiczyć za free, korzystać z jadłospisów za free i osiągnąć sukces.

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Za 29 zł masz 29 programów miesięcznie, wciąż jadłospisy na fb na cały tydzień za darmo. Oooo, ale to nie wystarcza. Okazuje się, że moim obowiązkiem - zdaniem wielu - jest robienie WSZYSTKIEGO ZA FREE. Roszczeniowość ludzi osiąga apogeum na każdym kroku. Ile z tych "jak śmiesz zarabiać" pracuje za darmo? Materiały do pracy nad ciałem, zmiana stylu życia są przeze mnie udostępniane, ale żeby też karmić i ubierać też za free? Nie stać mnie na to. Babki, serio? Nie wstyd wam? Jestem zażenowana, czytając takie komentarze. Nie wytykaj sąsiada palcem, kiedy widzisz, że żyje mu się lepiej, że lepiej zarabia. Zapytaj, jak. Kto wie, inspiracja leży na chodniku, trzeba się tylko po nią czasem schylić.

Komentarze fanek Chodakowskiej

Oczywiście wpis Ewy nie pojawił się znikąd, nie byłoby go, gdyby nie komentarze fanek pod jej ostatnim postem w social mediach. Rozpętała się prawdziwa burza!

Zaczęłaś jako trener zwykłej Polki, ale teraz profil zmienił się o 360 stopni z naciskiem na promowanie swoich brand, które nie są najtańsze na rynku i z tego względu nie są skierowane do zwykłej Polki, ale do Polki z pieniędzmi i bardzo high class - napisała jedna z nich.

Czy naprawdę hejtem jest mówienie, że profil się zmienił? - zwraca uwagę druga. Według mnie też się zmienił na gorsze. Teraz jest głównie (nie mylić z "wyłącznie") o produktach, reklamach i promowaniu swoich produktów. Tak, wiem, że to prywatny profil. Tak, wiem, że nikt mi nie każe obserwować. Po prostu dla mnie to dość przykre i wielka szkoda, że się powoli zatraca w swojej idei - skomentowała inna.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów