Ewa Chodakowska wbiła szpilę Lewandowskiej? Internautka wytknęła jej ostatnie posty. Jest odpowiedź

Łucja Siennicka 08.11.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/@chodakowskaewa

Od wielu lat mówi się o tym, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska nie przepadają za sobą. W końcu są swoimi największymi konkurentkami. Jedna z internautek zapytała Chodakowską wprost, czy wbija szpile żonie Roberta Lewandowskiego.

Ewa Chodakowska neguje wszystkie posty, które publikuje Ania Lewandowska? Tak uznała jedna z internautek, która wyliczyła Chodakowskiej takie sytuacje. Znana trenerka postanowiła się odnieść do jej słów i dodała emocjonalny komentarz. "Choda" stanowczo zaprzecza. Co takiego napisała?

Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska mają konflikt? Jest odpowiedź trenerki

Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska to najpopularniejsze trenerki w Polsce. Nic dziwnego, że wiele osób doszukuje się oznak wzajemnej rywalizacji. Ostatnio obie stworzyły swoje marki kosmetyczne.

Ewa wrzuciła niedawno post, w którym zachęcała do zakupu swoich kosmetyków. Chwaliła ich skład oraz niedużą cenę.

Wracając do kosmetyków, to był mój warunek, podjęcia się tematu produkowania kosmetyków naturalnych. Nie jestem twarzą na produkcie... To mój produkt, za którym stoi cała moja filozofia. Kochane, można robić produkty topowej jakości (jakościowo mamy mistrzostwo) w przystępnej cenie. Zwyczajnie nie dowala się zwariowanej marży, do ceny produkcyjnej - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Jedna z internautek zwróciła uwagę Chodakowskiej, że rywalizuje z żoną Roberta Lewandowskiego. 37-latka odpowiedziała na komentarz.

Jak Ania L. wstawia post o Halloween, na drugi dzień twój post neguje Halloween. Jak Ania promuje kosmetyki w Sephora, Ty negujesz drogie marki. Troszkę to dziwne... Jakby przepychanka - zważyła.

Ewa Chodakowska od razu jej odpowiedziała.

Przykre, że tak to widzisz... Od początku istnienia Bebio Cosmetics podkreślałam, że stworzyliśmy mistrzostwo - top jakość na każda kieszeń i jestem z tego dumna, szalenie dumna. W czasach, gdzie liczy się tylko kasa, stawiam na misję i człowieka! Mogłam dowalić marżę 200 proc. i wejść na rynek premium. To był mój wybór. Ja chcę udowodnić wszystkim, że zdrowie jest dla każdego. Jak to widzisz? Mam teraz zmieniać komunikację, bo ktoś inny wszedł na rynek z nową droższą marką? Dlaczego ma mnie to interesować? Halloween? Serio? Mam się tłumaczyć z tego, że się nie przebieram? Prowadzę swoje social media od 10 lat - sama! Stąd łatwo jest dostrzec konsekwencję... Nigdy nie było tutaj jednego posta w Halloween w przebraniu i od zawsze tak samo spędzam zarówno dzień przed, dzień Wszystkich Świętych, jak i dzień po... I tutaj też nie będę zmieniać komunikacji, tylko dlatego, bo ktoś inny się przebiera... Nie ulegam wpływom - napisała.

Czy internauci powinni porównywać trenerki do siebie?

Zobacz także: Ewa Chodakowska o kosmetykach Ani Lewandowskiej. "Ciężko będzie mnie przebić"

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów