Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie antypersiprantu. Zalała ją fala krytyki

Martyna Wojciechowska 01.03.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com

Nad głową słynnej trenerki zawisły czarne chmury. Nie spodziewała się, że ten post wywoła burzę wśród internautek.

Ewa Chodakowska od kilku lat codziennie dzieli się z nami pozytywną energią i zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia. 36-letnia trenerka udowodnia Polkom, że regularne treningi i właściwa dieta są w stanie całkowicie odmienić wygląd i zapewnić lepsze samopoczucie. Mimo to Ewa wciąż zmaga się z narastającym hejtem. Jeszcze niedawno jedna z internautek skrytykowała ją za to, że "jako kobieta w zaawansowanym wieku" nie ma jeszcze dzieci. Teraz znów naraziła się swoim obserwatorkom. Poszło o zdjęcie, na którym Ewa promuje antyperspirant mający zapewnić 72-godzinną ochronę.

Zobacz także: Chodakowska: Nie mam obsesji dbania o figurę. Zdradza, ile naprawdę ćwiczy w tygodniu i ile spożywa kalorii

Inteligentna technologia reagująca na wzrost temperatury ciała podczas wysiłku tego jeszcze nie było. Sprawdziłam jego możliwości podczas rewolucji egzamin zaliczony. Ty też poddaj go ekstremalnym testom i podziel się opinią - napisała Chodakowska.

Na odpowiedź internautek trenerka nie musiała długo czekać. Kilka z nich zarzuciło jej, że reklamuje rakotwórczy kosmetyk. Wszystkie zgodnie twierdzą, że antyperspiranty zawierają szkodliwe dla zdrowia aluminium i blokują wydzielanie potu podczas treningu, dlatego powinny być zakazane. Zgadzacie się z nimi?

Tu zdrowy tryb życia, badania profilaktyczne a tu antyperspirant z jak cholera rakotwórczym aluminium - pisze obserwatorka.

Wstydziłabym się promować taką truciznę - dodaje kolejna internautka.

Tym razem Chodakowska nie odpowiedziała na krytykę.

Zobacz także: Dziennikarz spytał Chodakowską o "rywalizację" z Lewandowską. Taka odpowiedź może się trenerce nie spodobać

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów