Ewa Chodakowska promuje trening zdjęciem pośladków. Fan: "Pojawiło się u mnie zażenowanie"

Julia Pandecka 04.10.2019
Ewa Chodakowska w szarym swetrze i szarej czapce na spacerze
Fotografia: Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska motywuje Polki do treningów od lat. Ostatnio zachęciła je do ćwiczenia pośladków, jednocześnie wstawiając zdjęcie własnej pupy.

Ewa Chodakowska to trenerka, która od lat motywuje Polki do prowadzenia zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zazwyczaj robi to przy pomocy swoich kont na portalach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej pośladki w bikini. Wszystko po to, żeby zmotywować swoje fanki do treningu dolnych partii ciała. Okazuje się jednak, że owe zdjęcie nie wszystkim przypadło do gustu.

Zobacz także: Lewandowska i Chodakowska na liście najbogatszych Polek. Która ma większy majątek?

Ewa Chodakowska pokazała pośladki na Instagramie

Chodakowska zdecydowanie ma niekonwencjonalne metody w motywowaniu. A z drugiej strony banalnie proste. Każdą z nas przecież najbardziej motywują widoczne efekty.

Idąc tym tropem, trenerka postanowiła pochwalić się swoimi pośladkami, które wytrenowała przy pomocy swoich ćwiczeń. Teraz zamierza stworzyć program treningowy, który będzie je uwzględniał.

"Urosnąć" pośladki. "Zapomnieć", czym jest cellulit. "Sprasować" brzuch. Jeśli to są twoje cele treningowe, zostaw lajka - napisała.

Swój najnowszy trening promuje zdjęciem pośladków w kusym stroju kąpielowym. Większość jej fanek zachwyca się sylwetką Chodakowskiej.

Jestem pod wrażeniem. 

Fajna pupcia.

Gdybym była facetem, to prawdopodobnie miałabym teraz mokry telefon. Kurka, Choda, moje pośladki nie mogą się doczekać tego programu.

Ten ostatni komentarz spotkał się z wieloma reakcjami. Opinię na temat nowego zdjęcia Chodakowskiej postanowił wyrazić jeden z jej fanów.

Ja jestem facetem i zamiast "mokrego telefonu" pojawiło się u mnie ZA-ŻE-NO-WA-NIE. Powiem szczerze, że nie przekonują mnie zdjęcia kobiet (tym bardziej mężatek), na których świecą tyłkiem czy też cyckami. Sama też sobie odpowiedz, czy chciałabyś mieć faceta, który "ślini się" na widok obcego tyłka czy też piersi. Są moim zdaniem rzeczy/widoki, które powinny być zarezerwowane tylko dla swojego partnera - ale to moja opinia.

W odpowiedziach fanki zaczęły bronić Chodakowskiej. Również sama Ewa postanowiła, w bardzo dyplomatyczny sposób, odpowiedzieć na ten komentarz.

Piekarz pokazuje bochenki. Projektant mody swoje kreacje. Make up artist swój makijaż. No, mnie nie pozostaje inaczej, jak pokazać tyłek. Sorry! Tak chodzę po plaży, tak widzą mnie na wakacjach tysiące ludzi. Jeśli ciało w bikini cię razi, to proponuję odciąć neta - odpisała trenerka.

A was motywują tego typu zdjęcia?

Zobacz także: Ewa Chodakowska największym autorytetem zdrowotnym Polaków. Stawiają ją na równi z lekarzami

Lubisz sport? Sprawdź się w naszym quizie. Powodzenia!

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.
Rozwiąż quiz

Uważasz, że znasz się na sporcie? W takim razie sprawdź, czy zdobędziesz komplet punktów

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.

1. Który z tych sportowców nigdy nie wygrał medalu olimpijskiego:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów