Chodakowska odsłania pupę na Instagramie: "Tutaj nie ma ściemy"

Malwina Wasilewska 02.08.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/chodakowskaewa

W ten sposób udowodniła, że nie przerabia swoich zdjęć na Instagramie.

Ewa Chodakowska obecnie przebywa z najbliższymi na Mykonos, skąd publikuje gorące zdjęcia w bikini. Ostatnio słynna trenerka zamieściła nagranie, na którym pochwaliła się swoją niesamowitą figurą. Internauci są pod wrażeniem jej kształtów. Zobaczcie!

Ewa Chodakowska pochwaliła się swoją figurą

Ewa Chodakowska w najnowszym poście zdradza, że większość gwiazd Instagrama, które spotkała na urlopie, całkowicie przerabia swoje zdjęcia. Trenerka sprzeciwia się takim praktykom i twierdzi, że ona absolutnie nic nie poprawia przed publikacją swoich zdjęć. Na dowód tego zamieściła nagranie, na którym pokazuje swoje pośladki. Zamieściła też długi wpis:

Dzisiaj zdjęcie można przerobić na wszystkie strony. Do hotelu, w którym mieszkamy, zjeżdżają instagramerki z całego świata, po to tylko żeby cyknąć sobie fotkę (...) Przysięgam! 90% zdjęć nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Talie osy i pięknie zaokrąglone pośladki... Nogi do samego nieba, a w rzeczywistości koła ratunkowe w pasie... Komu służy takie kłamstwo? Dramat!!! Dlatego wrzucam filmik. Tutaj nie ma ściemy!!! Moje ciało to wizytówka mojej pracy... Dostajesz tyle, na ile sobie zaplanujesz - napisała.

Obserwatorki Ewy zachwycają się jej figurą:

Nigdy nie mogę się napatrzeć!!!! Ciałko boskie! A w tych kostiumach po prostu petarda!!!

Kosmos! No i to się nazywa motywacja! Uwielbiam.

Jakie kształty. Marzenie!

My też jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów