Ewa Chodakowska pokazała prywatne zdjęcia ze ślubu. Uwagę zwraca oryginalna suknia

Redakcja 04.07.2017
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Fotografia: East News

Internauci nową fotografią są wprost zachwyceni. Słusznie? 

Ewa Chodakowska we wrześniu 2013 roku wyszła za mąż za Lefterisa Kavoukisa. Jej ślub był wielkim wydarzeniem nie tylko dla niej, ale również dla jej licznych fanek, które od lat uważnie śledzą ją w mediach społecznościowych. To zapewne z myślą o nich, jedna z najsłynniejszych trenerek w Polsce, zdecydowała się po latach pokazać prywatne zdjęcia z sesji.

Opublikowana na Facebooku fotografia stanowi kolaż kilku zdjęć, na których zobaczyć możemy Chodakowską i jej męża. W dołączonym komentarzu trenerka poinformowała fanów, że właśnie uruchomiła nowy profil na Instagramie. 

Pomysł był taki, żeby zrobić to dla przyjaciół i rodziny. Później podrapałam się w głowę i pomyślałam: przyjaciół, dobrych znajomych, tych których za rękę złapałam i tych których znam tylko z neta są tysiące... Mam odciąć tych najżyczliwszych? Nie ma mowy. A potrzebuje takiego miejsca, prywatnego miejsca, bezpiecznego miejsca. Takiego, jakie ma każda z Was. Każda z Was, która czyta ten post ma taki swój profil. Prywatny profil do podzielania się sobą. Nie tylko tym czym się zajmuje, ale tym kim jestem. Od razu zaznaczam, ze to profil TYLKO DLA TYCH, którzy czują mój klimat (...) - napisała Ewa Chodakowska. 

Ewa Chodakowska
Fotografia: www.facebook.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska 

"Mega związek..."

Fani trenerki zdjęciami są oczywiście zachwyceni, czemu dają wyraz w komentarzach. 

Ewa - uśmiechnięta, radosna, tryskająca energią, miłością. Razem z mężem tworzycie mega związek. Przyjemnie się na was patrzy - napisała internautka. 

Zawsze jestem zachwycona zdjęciami, które dodajesz. Niby zwykłe zdjęcie, a wywołuje sporo emocji - dodała kolejna. 

Najważniejsze, że szczęście tryska od ciebie kilometrami. Twoje oczy śmieją się szerzej niż usta. Brawo ty! Brawo wy! 

Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko dołączyć się do komplementów :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów