Ewa Chodakowska rozpłakała się u Magdy Mołek. Opowiedziała o najgorszym momencie swojego życia

Zuzanna Morska 26.02.2020
Ewa Chodakowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Trenerka nie mogła powstrzymać łez, kiedy wspominała najgorszy moment w swoim życiu.

Ewa Chodakowska przekonała tysiące Polek (i nie tylko), że warto zmienić styl życia na zdrowy. Trenerka stworzyła programy treningowe, dzięki którym wiele osób zmieniło swoje życie - zrzuciły wiele kilogramów i przede wszystkim o siebie zadbały.

Gwiazda, która prócz treningów tworzy diety, produkty żywnościowe, kosmetyki i projektuje kostiumy kąpielowe, udzieliła ostatnio poruszającego wywiadu Magdzie Mołek. W trakcie nagrania nie mogła powstrzymać łez. Wszystko przez jedno wspomnienie.

Ewa Chodakowska płakała podczas wywiadu z Magdą Mołek

Ewa Chodakowska postanowiła udzielić wywiadu Magdzie Mołek. Trenerka wystąpiła w programie "W roli głównej". To tutaj dziennikarka wyraziła podziw dla pozytywnego nastawienia Ewy do życia. I właśnie przy tej okazji zapytała, czy trenerka miewa gorsze momenty. I czy byłaby w stanie wskazać najgorszy dzień w swoim życiu.

Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry...- zaczęła Chodakowska.

I w tym momencie z jej oczu popłynęły łzy. Otóż okazuje się, że najgorszy dzień czy moment w jej życiu związany był z chorobą siostrzenicy.

Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (...), że moja siostrzenica jest wieziona (...) do szpitala i że to bardzo nagła i pilna sytuacja. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani - zdradziła.

Dziewczynka wymagała natychmiastowej operacji guza. I nie wiadomo było, co będzie dalej.

Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Wyłączyłam się kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień - dodała.

Wygląda na to, że kryzys został zażegnany i dzisiaj trenerka śpi spokojnie. Oby jak najmniej tego typu doświadczeń.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów